Anasayfa » Eğitim Firmaları » Yeditepe Akademi

Yeditepe Akademi

Yeditepe Akademi firma logosu
Yedi Tepe Akademi
Mimar Sinan Mah. Hakimiyet-i Milliye Cad. No: 55-4 Üsküdar İstanbul (Anadolu)
(216) 334 45 Telefonu Göster »
http://http://www.yeditepeakademi.com/

Tüm Eğitimleri Göster

Yeditepe Akademi Hakkında

Yeditepe Akademi Eğitim

 Yeditepe Akademi, iş dünyasında Bilgi ve İletişim teknolojilerini kullanarak bir adım öne geçmek isteyen firmaların bu ihtiyaçlarını karşılamak, çalışanlarının alanlarında uzmanlaşmasına ve becerilerini geliştirmesine olanak sağlamak adına 2006 yılında kurulmuştur.

 Yeditepe Akademi bünyesinde düzenlenen eğitimleri ile teorik bilginin firma çalışanları tarafından günlük çalışma hayatında etkin ve verimli şekilde kullanılmasını hedeflemektedir.

 Eğitimler, alanında uzman ve bilgi birikimine sahip, kitapları okul ve üniversitelerde eğitim dökümanı olarak kullanılan seçkin eğitmen ve danışmanlar tarafından verilmektedir.

 

Yeditepe Akademi Danışmanlık

 Yeditepe Akademi Danışmanlık, kurumların Bilgi ve İletişim teknolojilerini kullanarak sağlamak istedikleri faydaları, mevcut altyapılarını ve potansiyel enerjilerini ölçerek kurumlara özel iş ve çalışma modelleri oluşturmaktadır.

 Danışmanlık hizmetlerimizin asıl amacı iş süreçlerinin bilgi ve iletişim teknolojileri ile hızlı ve verimli hale getirilmesi, kurumlardaki operasyonel maliyetlerin en aza indirgenmesi, hedef kitleler tarafından tercih edilmek adına rekabet avantajının sağlanmasıdır.

Yeditepe Akademi Eğitimleri

 Egitim Adi   Süre  Şehir  Tarih
1g 2 şehirde +
- 2 şehirde +
1g 2 şehirde +
1g (7sa) 2 şehirde +
1g 2 şehirde +
1g 2 şehirde +
1g (7sa) 2 şehirde +
2g 2 şehirde +


Eğitim Firmasından Haberler

Henüz haber eklenmemiş