Anasayfa » Eğitim İlanları » ULUSLARARASI TİCARET HUKUKU SERTİFİKA PROGRAMI

ULUSLARARASI TİCARET HUKUKU SERTİFİKA PROGRAMI

Eğitim Özeti

Eğitim Adı ULUSLARARASI TİCARET HUKUKU SERTİFİKA PROGRAMI
Eğitim Süresi Firmaya sorunuz
Ne Zaman Başlıyor? Talep durumunda açılacaktır, lütfen eğitim firmasına ulaşınız
Hangi Şehirde? İstanbul (Avrupa)
Eğitim Firması Lingus Training & Consulting

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın & Eğitimi Veren Firmaya Ulaşın

Eğitim Detayı

ULUSLARARASI TİCARET HUKUKU SERTİFİKA PROGRAMI


LINGUS TRAINING & CONSULTING ULUSLARARASI TİCARET HUKUKU SERTİFİKA PROGRAMI

* Tüm Uluslararası Ticaret Sertifika Kurslarımız Expertexim U.T.A. tarafından gerçekleştirilmektedir.

Program Detayları: Süre : Hafta sonları Cumartesi – Pazar , 10.00 – 16.10 saatleri arasındadır. Kurs ,toplam 1 hafta sonu sürmektedir ve 10 saati aşkın bir eğitim sürecidir.

Programın Amacı: Katılımcıyı profesyonel ve akademik bir eğitim ile uluslararası ticaret hukukunu detaylı bir şekilde iş yaşamında veya gelecekteki planlarında uygulayabilecek ve bu konuda katma değer sağlayabilecek düzeye ulaştırmak. Konusunda uzman olan öğretim üyelerinin hem teorisyen olması hem de iş yaşamında üst düzey yerlerinin olması ise eğitimi profesyonel kılmaktadır ve uzman kişiler yetiştirme amacına ulaşmasını ve tamamen eğitimin iş yaşamına endeksli olmasını sağlamaktadır. Program sonrası, uluslararası ticaret hukuku alanında tüm anlaşmalarda katılımcı kendini kanıtlayıcı bilgiye sahip olacaktır ve bir uluslararası platformda sözleşme esasları tam olarak yerine getirebilecektir ve elde ettiği Uluslararası Ticaret Hukuku Sertifika Belgesi ile ticari ve hukuk kariyerine prestij katacaktır.

NOT : Program sonrası ,katılımcılara eğitim veren öğretim üyesinin ve Expertexim ’in kaşe ve imzalarının yer aldığı Uluslararası Ticaret Hukuku Sertifika Belgesi takdim edilmektedir.

Programın İçeriği:

Uluslararası Ticaret Hukuku: Uluslararası ticarette karşılaşılan problemleri çözmek ve tüm uyuşmazlıklara karşı önlem almak için katılımcı zor durumlar karşısında çözüm üreten biri konumuna getirmek amacı ile oluşturulan orijinal ve nitelikli bir derstir. Konuya ilişkin bilgileri ve tecrübeleri Türkiye Cumhuriyeti İstanbul Barosuna kayıtlı ve bir çok ünlü markaların hukuk danışmanlığını gerçekleştiren uzman bir yetkili tarafından aktarılmaktadır.Dersin öğretim üyesi Av.İrfan Coşkun dur.

Konular ;

• Uluslararası ticaret hukukunda kişilerin ve kurumların hakları • Tüm uluslararası ticaret uyuşmazlıkları tanıma ve çözüm arama • Uyuşmazlıklara karşı önemler ve sistemler • Uluslararası bedel tahsillerinde çıkan problemleri çözme yöntemleri • Firmaların uluslararası ticarette kendilerini garantiye alma şekilleri • Uluslararası sözleşmeler hazırlama ve detayları • Uluslararası ticaret sözleşmelerini kusursuz uygulamak için gereken tüm detaylar ve sistemler. Ve diğer tüm uluslararası ticaret hukuku detayları.

İş Yaşamından Gerçek Tecrübeler, Uluslararası Ticaret Sözleşmesi Örnekleri ; İş yaşamında ve akademik hayatta geniş tecrübelere sahip olan öğretim üyelerimizin, konular kapsamında g

erçek örneklerden hareket ederek eğitimi şekillendirmesi ve bununla birlikte katılımcıları gerçek iş hayatında karşılaşılabilecek tüm zorluklara karşı önceden hazırlaması adına gerçekleştirilen başarılı bir sistemdir.Bu eğitim sistemi katılımcıların bilgilerinin kalıcı hale gelmesini ve karşılaşılabilecek problemleri profesyonelce çözmesini başarılı bir biçimde sağlamaktadır.

Eğitim Tarihleri

Eğitimin Açılacağı Tarihler

Değerli ziyaretçimiz, bu eğitim İstanbul (Avrupa) şehrinde düzenlenmektedir.
Ancak şu an aktif eğitim tarihi bulunmamaktadır.
Dilerseniz talep bilgi formunu doldurarak bu eğitim açılacağı zaman size de bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Talep Formu;
Aşağıdaki formu doldurarak eğitimi düzenleyen firmaya iletebilirsiniz.Firma telefon veya eposta ile size ulaşacaktır.
Hazır metinler bölümü ile mesajınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.Bu işlemden sonra mesajınızda eklemeler veya düzenlemeler yapabilirsiniz.

Eğitim Tarihleri Aktif eğitim tarihi bulunamadı
Hazır Metinler
Adınız Soyadınız Firma Adı (Varsa)
Eposta Adresiniz Telefon Numaranız
Mesajınız
karakter kaldı
  ( Nedir? )


Eğitimi Düzenleyen Firma;
Aşağıda eğitimi düzenleyen firmanın iletişim bilgileri bulunmaktadır.Firmaya ulaşarak eğitim ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
Lingus Training & Consulting firma logosu
Lingus Training & Consulting
ATAŞEHİR 61.Ada Akasya 2/11 K.7 D.32 K.Bakkalköy/Kadiköy İstanbul (Anadolu)

Eğitim Hakkında

Eğitim No 7363
Kategoriler
Eğitim Tipi Eğitim
Katılım Tipi Genel katılıma açık 
Kurumsal/gruplara 

Eğitim Firması

HAKKIMIZDA…..Lingus Training & Consulting şirketi Ocak 2007 tarihinde Selda Ergökçen tarafından, yaşamınızı dönüştürme yolunda çoşkulandırmak ve diğer insanları... devami »