Anasayfa » Eğitim İlanları » TOEFL IBT Hazırlık Kursu

TOEFL IBT Hazırlık Kursu

Eğitim Özeti

Eğitim Adı TOEFL IBT Hazırlık Kursu
Eğitim Süresi Firmaya sorunuz
Ne Zaman Başlıyor? Talep durumunda açılacaktır, lütfen eğitim firmasına ulaşınız
Hangi Şehirde? İstanbul (Avrupa)
Eğitim Firması British Side English Language School

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın & Eğitimi Veren Firmaya Ulaşın

Eğitim Detayı

TOEFL IBT Hazırlık Kursu


Bu kurs 9 hafta sürecek, haftada 8 saat olup toplamda 72 saat ders işlenecektir. Sözkonusu program çok yoğun bir kurs olduğu için öğrenciler bu programa kayıt yaptırmadan önce derslerin tamamına katılıp dersin dışındaki ev ödevleri ve buna benzer ekstra çalışmaları yapabileceklerinden emin olmalıdırlar.Kursumuz TOEFL-IBT sınavından 120 üzerinden en az 80 almayı hedefleyen öğrencilere yönelik tasarlanmıştır ve TOEFL-IBT sınavının öğrencilerden beklediği bilgi birikimi ve anlama becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Bu kursta genel İngilizce seviyesini geliştirmek için tasarlanmamıştır. Bu nedenle bu programa sadece IC3 (Upper-intermediate 3) seviyesi ve üstündeki ve güçlü konuşma becerisine sahip öğrenciler alınacaktır. 

Bu kurs programının içeriği aşağıdaki gibidir:Etkili konuşma stratejileri. Bu eğitim, öğrenciye, zaman kısıtlaması olan bir durumda nasıl etkili konuşulabileceğini öğretir. Her öğrenci için yapılan bireysel analiz sonucunda, kendilerinin konuşma becerilerini geliştirebilmeleri için kişisel öneriler sunulur.Yazım teknikleri. Öğrencilere sınavın yazım bölümündeki sorulara etkin cevaplar verebilmeleri için başarısı kanıtlanmış yazma metodları ve formüller sunulmaktadır. Öğrencilerin yazdığı kompozisyonlar, öğretmenler tarafından notlandırılır ve kendilerine verilen sürede daha iyi nasıl yazabilecekleri konusunda öneriler sunulur.Okuma problemlerini çözme ve çoktan seçmeli soruları cevaplandırma konusunda stratejiler. Farklı okuma soruları üzerinden çalışılarak öğrenciler doğru cevaplara ulaşabilmek için nelere bakılması gerektiği konusunda eğitim alırlar.Öğrenciler dinleme parçalarına nasıl bir yaklaşımda bulunacaklarını öğrenirler. Bu bölümün içeriği öğrencilerin neyi dinledikleri ve önemli noktaları nasıl hatırlayabileceklerini kapsamaktadır.Bu kursun anahtar bölümü zamanlama pratiğini içerir. Özellikle konuşma ve yazma bölümlerinde öğrenciler yoğun bir şekilde zamanlama pratiği yaparlar. Ayrıca daha çok pratik yapmak ve daha etkili bir hazırlık için öğrencilere ders dışında çalışmaları için materyaller ve ödevler verilecektir.

Eğitim Tarihleri

Eğitimin Açılacağı Tarihler

Değerli ziyaretçimiz, bu eğitim İstanbul (Avrupa) şehrinde düzenlenmektedir.
Ancak şu an aktif eğitim tarihi bulunmamaktadır.
Dilerseniz talep bilgi formunu doldurarak bu eğitim açılacağı zaman size de bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Talep Formu;
Aşağıdaki formu doldurarak eğitimi düzenleyen firmaya iletebilirsiniz.Firma telefon veya eposta ile size ulaşacaktır.
Hazır metinler bölümü ile mesajınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.Bu işlemden sonra mesajınızda eklemeler veya düzenlemeler yapabilirsiniz.

Eğitim Tarihleri Aktif eğitim tarihi bulunamadı
Hazır Metinler
Adınız Soyadınız Firma Adı (Varsa)
Eposta Adresiniz Telefon Numaranız
Mesajınız
karakter kaldı
  ( Nedir? )


Eğitimi Düzenleyen Firma;
Aşağıda eğitimi düzenleyen firmanın iletişim bilgileri bulunmaktadır.Firmaya ulaşarak eğitim ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
British Side English Language School firma logosu

Eğitim Hakkında

Eğitim No 3828
Kategoriler
Eğitim Tipi Eğitim
Katılım Tipi Genel katılıma açık 

Eğitim Firması

İngilizceyi British Side’da öğreninBritish Side’da, kurslar her türlü ihtiyaca cevap verebilecek çeşitlilikte düzenlenmektedir... devami »