Anasayfa » Eğitim Firmaları » RINA Training Factory

RINA Training Factory

RINA Training Factory firma logosu
RINA Denizcilik & Belgelendirme Ltd. Şti.
Değirmen Sok.Nida Kule İş Merkezi No:18 Kat:9 Kozytağı İstanbul (Anadolu)
(216) 571 54 Telefonu Göster »
http://www.rinaturkey.org

Tüm Eğitimleri Göster

RINA Training Factory Hakkında

RINA Training Factory, 1861’de kurulmus faaliyet gösterdigi alanlarda dünyanın en köklü orgazinasyonlarından RINA Grubu üyesi bir kuruluş olarak; eğitim hizmetlerinde RINA’nın global markasıdır.

Değişim gelişim süreci içerisindeki mükemmellik yolculuğunda müsterilerinin stratejik iş ortağı olmustur.

RINA Training Factory; Türkiye organizasyonunda mevcut uzman eğitmen kadrosu ile; Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerden, büyük ölçekli kurumlara kadar tüm eğitim ihtiyaçlarının doğru belirlenmesi, bütçelenmesi ve hizmetin etkin olarak sunulması sürecinde Türkiye’de de gerekli yapılanma çalışmalarını tamamlamıştır.

RINA Training Factory Türkiye; İstanbul, Bursa, İzmir, ve Ankara’da düzenlemiş olduğu Genel Katılıma Açık Eğitim’lerin yanısıra 2008 yılı Eğitim Kataloğu'nda bulunan tüm eğitimler için müşterilerimize özel içeriklerle hazırlanan Firma-İçi Eğitim hizmetleri de sunmaktadır.

Global bilgi birikimimizi dinamik olarak eğitim faaliyelerimize yansıtan bir perspektif ile müşterilerimizin RINA Training Factory’den almış olduğu eğitimlerin değerini sürekli artırmaya çalışan altyapımız yarınla olan randevunuzda sizleri daha güçlü kılacaktır.

Değerlerimiz ve hedefimiz yaratıcı eğitim ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve müşterilerimizin dilediği sonuçları yaratabilmektedir.

Kurumunuzun stratejik hedeflerine ulaşmasına destek olan eğitim faaliyetlerimiz; Kalite - Çevre - İş Sağlığı ve Güvenliği - Sosyal Sorumluluk- İnsan Kaynakları Yönetimi - Proje Yönetimi - Teknik Kalifikasyon Eğitimlerimizle; Enerji & Proses, Petrol & Gaz, Endüstriyel İmalat, İnşaat, Hizmet, Sağlık, Kamu, Bankacılık, Sigorta gibi tüm sektörleri içine alan geniş yelpazede dünyanın dört bir yanında hizmet sunuyoruz.

Bilgi birikimi transferi, yetkinlik gelişimi, davranış yönetimi ve gerek kurum gerekse çalışanları için katma-değer yaratılması RINA Grubu’nun küresel ofis ağında müsterileri ile kurmuş olduğu ilişkiyi tarif ederken, RINA’nın misyonu ve katkısını da dile getirmektedir.

RINA Training Factory Eğitimleri

 Egitim Adi   Süre  Şehir  Tarih
- İstanbul (Anadolu)
- 3 şehirde +
- İzmir
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 4 şehirde +
- 5 şehirde +
- 4 şehirde +
1 2 3 4
»


Eğitim Firmasından Haberler

Henüz haber eklenmemiş