Egitimilanlari.com  Kurumsal Üyelik Sözleşmesi
 1. Egitimilanlari.com sitesinin tüm hakları Vocco'ya aittir. (www.vocco.biz)
 2. Egitimilanlari.com'da yer alan eğitim ve danışmanlık firmalarının gerçekleştireceği üyelikler "kurumsal üyelik" olarak isimlendirilmektedir.
 3. Egitimilanlari.com kurumsal üyeliği ücretsizdir.Egitimilanlari.com temel servisleri (sınır olmaksızın eğitim ilanı ve haber yayınlamak, firma profil sayfası oluşturmak, fotoğraf galerisi oluşturmak) ücretsizdir.Eğitim arıyorum servisi ve firmanın ve eğitimlerin Egitimilanlari.com'da öne çıkartılması için yapılacak pazarlama faaliyetleri ücretli servislerdir.
 4. Ücretli servisler için kredi altyapısı kullanılır.Kurumsal üyeler Egitimilanlari.com'da yer alan kredi paketlerinden satın alabilirler. Paket içerisindeki kredi adedi ile istenilen servisler kullanılabilir.
 5. Aksi belirtilmediği sürece her kredi paketi 6 aylık kullanım hakkına sahiptir. Mevcut kredilerin son kullanma tarihi dolmadan yeni kredi paketi satın alındığında (varsa) kullanılmamış krediler yeni pakete eklenir ve süresi 6 ay uzatılır.Diğer durumlarda 6 aylık sürenin sonunda krediler sistemden silinir.
 6. Egitimilanlari.com'da yer alan içerik ve servis özellikleri önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir, güncellenebilir. Eğitimilanlari.com üçüncü şahıslara ait olan ve herhangi bir nedenle uygun olmadığını düşündüğü bilgileri siteden çıkarma hakkını kendinde saklı tutmaktadır.
 7. Elektronik posta adresiniz vb gizli bilgiler hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
 8. Egitimilanlari.com'a sağlanan ziyaretçi ve üye bilgileri şu amaçlar için kullanılır;
  • Eposta veya posta aracılığıyla basın bülteni vb yayınlarının gönderimi,
  • Gerekli durumlarda telefon ile ulaşım,
  • Websitesinin daha iyi hizmet verebilmesi için istatistiksel bilgi toplanması.
 9. Egitimilanlari.com "Eğitim Kurumu " üyeliği başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Bu durumda oluşabilecek olan sorunlardan egitimilanlari.com sorumlu değildir.
 10. Egitimilanlari.com websitesinin korunmasına azami gayret göstermektedir.Ancak yasal olmayan kullanımdan dolayı doğacak zarardan Egitimilanlari.com sorumlu değildir.
 11. Websitemiz kullanıcılarına kolaylık sağlaması düşünülerek üçüncü şahıs / kurum sitelerine linkler sağlamaktadır. Saglanan bu bilgilerin güvenilir kaynaklardan alınması hususunda azami gayret gösterilmektedir. Egitimilanlari.com dışındaki websitelerinin içeriklerinden websitemiz sorumlu değildir. Websitemiz bu sitelerin hatasız çalıştığını, indireceğiniz dosyaların virüssüz veya diğer zararlı etkilerden yoksun olacağını garanti etmez. Websitemiz dışındaki websitelere erişimde her türlü sorumluluk erişimi yapan kişiye ait olacaktır. Websitemizde yer alan üçüncü şahıs / kurumlara ait bilgilerden egitimilanlari.com sorumlu değildir.
 12. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu dahilinde, bu web sitesinin her hakkı saklıdır.Egitimilanlari.com'da yer alan hiçbir yazı,video ve görsel(resim,logo vs) Egitimilanlari.com'dan yazılı izin alınmadan alıntı yapılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, kamuya açık bir şekilde gösterilemez, uygulanamaz, dağıtılamaz veya herhangi bir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz. Bu tarz ihlallerde kamu davası açılabilir, cezai işlem uygulanabilir veya hukuki taleplerde bulunulabilir.
Yukarıdaki bilgiler dışında merak ettiğiniz konular için lütfen bizimle iletişime geçiniz.