Egitimilanlari.com  Bireysel Üyelik Sözleşmesi
 1. Egitimilanlari.com sitesinin tüm hakları Vocco'ya aittir. (www.vocco.biz)
 2. Egitimilanlari.com'da yer alan içerik ve servisler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir, güncellenebilir. Eğitimilanlari.com üçüncü şahıslara ait olan ve herhangi bir nedenle uygun olmadığını düşündüğü bilgileri siteden çıkarma hakkını kendinde saklı tutmaktadır.
 3. Elektronik posta adresiniz, telefon numaranız, ve diğer iletişim bilgileriniz, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.Egitimilanlari.com belirli aralıklarla üyelerine çeşitli posta gönderimleri yapmaktadır. Bu tür epostaları almak istemeyen üyeler kontrol panellerinden gerekli düzenlemeleri yapabilir.
 4. Egitimilanlari.com'a sağlanan ziyaretçi ve üye bilgileri şu amaçlar için kullanılır;
  • Eposta veya posta aracılığıyla basın bülteni vb yayınlarının gönderimi,
  • Gerekli durumlarda telefon ile ulaşım,
  • Websitesinin daha iyi hizmet verebilmesi için istatistiksel bilgi toplanması.
 5. Egitimilanlari.com "bireysel kullanıcı" üyeliği başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Bu durumda oluşabilecek olan sorunlardan egitimilanlari.com sorumlu değildir.
 6. Egitimilanlari.com websitesinin korunmasına azami gayret göstermektedir.Ancak yasal olmayan kullanımdan dolayı doğacak zarardan Egitimilanlari.com sorumlu değildir.
 7. Websitemiz kullanıcılarına kolaylık sağlaması düşünülerek üçüncü şahıs / kurum sitelerine linkler sağlamaktadır. Saglanan bu bilgilerin güvenilir kaynaklardan alınması hususunda azami gayret gösterilmektedir. Egitimilanlari.com dışındaki websitelerinin içeriklerinden websitemiz sorumlu değildir. Websitemiz bu sitelerin hatasız çalıştığını, indireceğiniz dosyaların virüssüz veya diğer zararlı etkilerden yoksun olacağını garanti etmez. Websitemiz dışındaki websitelere erişimde her türlü sorumluluk erişimi yapan kişiye ait olacaktır. Websitemizde yer alan üçüncü şahıs / kurumlara ait bilgilerden egitimilanlari.com sorumlu değildir.
 8. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu dahilinde, bu web sitesinin her hakkı saklıdır.Egitimilanlari.com'a ait olan hiçbir yazı,video ve görsel(resim,logo vs) Egitimilanlari.com'dan yazılı izin alınmadan alıntı yapılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, kamuya açık bir şekilde gösterilemez, uygulanamaz, dağıtılamaz veya herhangi bir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz. Bu tarz ihlallerde kamu davası açılabilir, cezai işlem uygulanabilir veya hukuki taleplerde bulunulabilir.
Yukarıdaki bilgiler dışında merak ettiğiniz konular için lütfen bizimle iletişime geçiniz.