Anasayfa » Eğitim İlanları » PMI - ACP ® (Project Management Institute - Agile Certified Practitioner®) Sınavına Hazırlık Eğitimi

PMI - ACP ® (Project Management Institute - Agile Certified Practitioner®) Sınavına Hazırlık Eğitimi

Eğitim Özeti

Eğitim Adı PMI - ACP ® (Project Management Institute - Agile Certified Practitioner®) Sınavına Hazırlık Eğitimi
Eğitim Süresi Firmaya sorunuz
Ne Zaman Başlıyor? 17.2.2017 - İstanbul (Anadolu)
Hangi Şehirde? İstanbul (Anadolu)
Eğitim Firması İstanbul Kurumsal Gelişim

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın & Eğitimi Veren Firmaya Ulaşın

Eğitim Detayı

PMI - ACP ® (Project Management Institute - Agile Certified Practitioner®) Sınavına Hazırlık Eğitimi
Eğitim İçeriği ve Açıklamalar


Kimler Katılmalı?

Agile proje Yönetim Metodolojilerini uygulayan veya yeni uygulamaya başlayan kurumlarda,herhangi bir iş alanında (IT,Pazarlama, Satış, Business, Yazılım ve diğerleri) görev alan ve Agile bilgi ve yetkinlik seviyesini uluslararası geçerliliği olan prestijli bir PMI-ACP® sertifikası ile ispatlayarak kariyer alanında gelişme ve kendilerine yeni kariyer yolları yaratmak isteyen tüm proje yönetimi profesyonelleri.PMI ACP ® (PMI-Agile Certified Practitioner) Sınavı giriş koşulları için tıklayın.


Amaç

Direkt sınavda başarıya yönelik olarak; Agile metodlarındaki öne çıkan ana konular,sınav kapsamında ağırlıklı sorulan soru tiplerinin genel yapısı, çözümü ve eğitmen ile birlikte değerlendirilmesi, deneme sınavlarının çözümü ve potansiyel sınav başarı değerlendirilmesi.Eğitim Süresi: 2 Gün / 14 SaatEğitim Saatleri: 09:30 - 17:30İçerik1. AGILE PROJE YÖNETİM KONSEPTLERİ

Agile standartları, uygulamaları ve agile konseptleri ve konu ile ilgili soruların çözümü.2. AGILE PROJE ROLLERİ-TAKIM İŞBİRLİĞİ

Agile rolleri, swarming kavramı, agile collaboration kavramı ve konu ile ilgili soruların çözümü.3. AGILE PROJE YÖNETİM KONSEPTLERİ - BAŞLANGIÇ (INCEPTION)

Agile projelerinde Başlangıç (Inception) kavramı, Charter, product vision kavramları ve konu ile ilgili soruların çözümü.4. AGILE PROJE YÖNETİM KONSEPTLERİ - YOL HARİTASI (ROADMAP)

Agile projelerinde Yol Haritası (Roadmap) kavramı, Roadmap planning kavramları ve konu ile ilgili soruların çözümü.5. AGILE PROJE YÖNETİM KONSEPTLERİ - RELEASE/PROJE (RELEASE/PROJECT) VE AGILE TAHMİNLEME (AGILE ESTIMATION)

Agile projelerinde Release/Proje (Release/Project) kavramı, agile için estimation teknikleri konu ile ilgili soruların çözümü.6. AGILE PROJE YÖNETİM KONSEPTLERİ - ITERASYON (ITERATION/SPRINT)

Agile projelerinde Iterasyon (Iteration) kavramı, timeboxing ve değer tabanlı-önceliklendirme teknikleri ve konu ile ilgili soruların çözümü.7. AGILE IZLEME - KONTROL VE PERFORMANS ÖLÇÜMLEME

Agile projelerinde performans, kazanılmış değer teknikleri, kontrol süreçleri ve liderlik teknikleri ve konu ile ilgili soruların çözümü.

Eğitim Tarihleri

Eğitimin Açılacağı Tarihler

 Başlangıç  Bitiş  Şehir  Ücret  
 17.2.2017  19.2.2017  İstanbul (Anadolu) 1900 TRL
%10 indirimli
 Detay

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Talep Formu;
Aşağıdaki formu doldurarak eğitimi düzenleyen firmaya iletebilirsiniz.Firma telefon veya eposta ile size ulaşacaktır.
Hazır metinler bölümü ile mesajınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.Bu işlemden sonra mesajınızda eklemeler veya düzenlemeler yapabilirsiniz.

Eğitim Tarihleri
Hazır Metinler
Adınız Soyadınız Firma Adı (Varsa)
Eposta Adresiniz Telefon Numaranız
Mesajınız
karakter kaldı
  ( Nedir? )


Eğitimi Düzenleyen Firma;
Aşağıda eğitimi düzenleyen firmanın iletişim bilgileri bulunmaktadır.Firmaya ulaşarak eğitim ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
İstanbul Kurumsal Gelişim firma logosu
İstanbul Kurumsal Gelişim
Atatürk Mah. 39. Ada Meriç Cad. Turkuaz Plaza T 10 Bl. Kat:2 D:24-25 Ataşehir/ İstanbul İstanbul (Anadolu)

Eğitim Hakkında

Eğitim No 11087
Kategoriler
Eğitim Tipi Eğitim
Katılım Tipi Genel katılıma açık 
Kurumsal/gruplara 

Eğitim Firması

• İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 13 yılı aşkın süredir eğitim ve danışmanlık sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konularında hi... devami »