Anasayfa » Eğitim İlanları » MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNDE İNOVASYON

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNDE İNOVASYON

Eğitim Özeti

Eğitim Adı MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNDE İNOVASYON
Eğitim Süresi Firmaya sorunuz
Ne Zaman Başlıyor? Talep durumunda açılacaktır, lütfen eğitim firmasına ulaşınız
Hangi Şehirde? İstanbul (Avrupa)
Eğitim Firması RO-TA KURUMSAL HİZMETLER

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın & Eğitimi Veren Firmaya Ulaşın

Eğitim Detayı

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNDE İNOVASYON
Tanım: Müşterinin istekleri, Hassasiyetleri ve Beklentilerini karşılamada yenilik oluşturma. ve bunu dengeli bir satış politikasına dönüştürme eğitimi.Amaç: Pazarlardaki mevcut sunumları ve hizmet anlayışına yeni bir boyut kazandırarak iyileştirmektir. Müşteri ilişkileri ve hizmet sunumunda özgün ve yapıcı argümanlar üretecek metotlara sahip olmak ve böylelikle müşteri dostluğunun yükselmesini sağlamak. Satıcı için daha kârlı olmasını sağlayacak mükemmel ilişkiyi geliştirmeyi destekler. Çeşitli teknikler ve alıştırmalarla katılımcıların, yaratıcı sunum kabiliyetlerinin gelişmesi ve güçlenmesi sağlanır. Katılımcıların mevcut bakış açılarında, yeni bir bilinçlenme ve kreatif bakış açılarının geliştirilmesi sürecine girilir. Katılanların faklılığı ortaya koyabilme melekeleri geliştirilir.

 

Kazandıracakları: İçerik:

- Müşterinin istekleri, Hassasiyetleri - Müşterinin beklentilerini karşılamada yenilik oluşturma - Müşteri ilişkileri ve hizmet sunumunda özgün ve yapıcı argümanlar üretecek metotlara sahip olmak - Yeni modellerin dengeli bir satış politikasına dönüştürme Müşterinin istekleri, Hassasiyetleri - Müşteri tanımı - Müşteri konseptinde yeni trendler - Yeni trendler üzerinde analojik metot çalışması - Beyin fırtınası çalışmasıyla müşteri hassasiyetlerini tespit Beklentilerini karşılamada yenilik oluşturma - Beklentilerin tespiti - Düşüncenin zorlanması - Ters düşünme tekniği ile müşteri beklentilerinin çeşitlendirilmesi - Tek düzeliğin farklı bir kavramla buluşturulması(iki farklı kavramla üründe farklılık oluşturacak eşleştirme modeli - Müşteri ilişkileri ve hizmet sunumunda özgün ve yapıcı argümanlar üretecek metotlara sahip olmak  Hizmette işin farklı bir yönünü bulma  Farklı şablonlara göre hizmette değişiklik yapma (abartma, ilave, çıkarma)  Çalışma Şartları, eğitim ve yönetişimde inovasyon oluşturma çalışması  Yeni bilginin keşfi ve kreatif düşünce üretimi üzerine atölye çalışması  Müşteri hassasiyetleri üzerine çapraz eşleştirme modeli ile atölye çalışması  Resimler ile hedefler arasında kurulacak bağlantı ve değerlendirme  Yeni modellerin dengeli bir satış politikasına dönüştürme eğitimi - Müşteri ilişkilerinin satışa yansıması - Satış üzerine senaryo üretme - Müşteri ilişkilerine dönük drama çalışması

Eğitim Tarihleri

Eğitimin Açılacağı Tarihler

Değerli ziyaretçimiz, bu eğitim İstanbul (Avrupa) şehrinde düzenlenmektedir.
Ancak şu an aktif eğitim tarihi bulunmamaktadır.
Dilerseniz talep bilgi formunu doldurarak bu eğitim açılacağı zaman size de bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Talep Formu;
Aşağıdaki formu doldurarak eğitimi düzenleyen firmaya iletebilirsiniz.Firma telefon veya eposta ile size ulaşacaktır.
Hazır metinler bölümü ile mesajınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.Bu işlemden sonra mesajınızda eklemeler veya düzenlemeler yapabilirsiniz.

Eğitim Tarihleri Aktif eğitim tarihi bulunamadı
Hazır Metinler
Adınız Soyadınız Firma Adı (Varsa)
Eposta Adresiniz Telefon Numaranız
Mesajınız
karakter kaldı
  ( Nedir? )


Eğitimi Düzenleyen Firma;
Aşağıda eğitimi düzenleyen firmanın iletişim bilgileri bulunmaktadır.Firmaya ulaşarak eğitim ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
RO-TA KURUMSAL HİZMETLER firma logosu
RO-TA KURUMSAL HİZMETLER
KONAKLAR MAH.AKÇAM CAD.MEŞELİ SOK. NO:8/A 4.LEVENT İstanbul (Avrupa)

Eğitim Hakkında

Eğitim No 8470
Kategoriler
Eğitim Tipi Eğitim
Katılım Tipi Genel katılıma açık 
Kurumsal/gruplara 

Eğitim Firması

RO-TA KURUMSAL HİZMETLER20.yy’da globalleşme olgusunun ortaya çıkmasıyla rekabet yerel olmaktan çıkıp uluslarararası bir nitelik kazanmışt... devami »