Anasayfa » Eğitim İlanları » Muğla Öğrenci Koçluğu

Muğla Öğrenci Koçluğu

Eğitim Özeti

Eğitim Adı Muğla Öğrenci Koçluğu
Eğitim Süresi Firmaya sorunuz
Ne Zaman Başlıyor? Talep durumunda açılacaktır, lütfen eğitim firmasına ulaşınız
Hangi Şehirde? Muğla
Eğitim Firması Muğla Kişisel Gelişim ve Koçluk Merkezi

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın & Eğitimi Veren Firmaya Ulaşın

Eğitim Detayı

Muğla Öğrenci Koçluğu
Öğrenci koçluğu öğrencinin tüm eğitim ve öğretim yaşamında maksimum performansa ulaşması için koç ile öğrenci arasında kurulan planlı bir gelişim sürecidir ve özel dersin olmazsa olmazlarındandır. Öğrenci koçluğu başarıya doğru yapılan bir yolculuktur. Bu yolculuktaki hedef, öğrenciyi bulunduğu noktadan, istediği, arzuladığı başarılı noktaya taşımaktır. Muğla Öğrenci koçluğu her zaman, öğrenci, öğrencinin nerede olduğu ve nereye gitmek istediği hakkındadır. Öğrencinin nerede olduğu ile olmak istediği yer arasındaki boşluğa kritik gedik denir. Öğrenci koçu, öğrencinin bu kritik gediği başarılı ve sancısız bir şekilde geçebilmesi için tüm odağını öğrencisinin üzerinde toplar. Onunla ilgilenir, potansiyelini ortaya çıkarmasına yardımcı olur. Öğrencisi ile motivasyon odaklı çalışmalar yapar. Öğrenci Koçları Ne Yapar? • İlk olarak Öğrenciyi Tanıma, Hedeflerini Belirleme ve Hedefe Yönlendirme • Öğrenci Motivasyonunun Arttırılması ve İç Motivasyonunu Harekete Geçirmeyi Sağlama • Öğrencinin Öğrenme Yöntemlerinin Belirlenmesi • İlgi ve Yeteneklerinin Tespiti • Öğrencinin Odaklanma ve Dikkati Toplama Yeteneklerinin Geliştirilmesi • Öğrencinin Kavrama, Karar Alma ve Karşılaştırma Yetilerinin Geliştirilmesi • Öğrencinin Problem Çözme Becerilerinin İyileştirilmesi • Öğrencide Zaman Denetimi ve Planlamasının oturtulması • Öğrenciyi Sınava Zihinsel Anlamda Hazırlama • Öğrencide Mevcut Özgüvenin Artırılması • Öğrencide Sınav Kaygısı ve Bu Kaygıyla Baş etme Yolları • Kariyer Planlama ve Meslek Tercihinin Belirlenmesi Muğla Öğrenci koçluğu sistemi öğretmenlere öğrencileriyle olan iletişimlerini geliştirmeleri ve güçlendirmeleri için güçlü bir yöntem sunar. Bu yöntem, akademik başarının yükselmesi ve öğrencilerle yaşanan sorunların çözümünde anahtardır. Öğrenci koçluğunun uygulandığı okullarda akademik başarının yükseldiği ve disiplin problemlerinin büyük ölçüde azaldığı gözlenmektedir. Saygın C & C MUĞLA Adres: Orhaniye Mah. İsmet Çatak Cad. Özman İşhanı Kat:3 No:8 Vergi Dairesi Karşısı, Hastane Yolu Üzeri muğla Tel : 0(252) 213 00 98 Muğla öğrenci koçluğu, öğrenci koçluğu sertifikası Muğla, öğrenci koçluğu semineri Muğla, Muğla öğrenci koçluğu sertifika programı, öğrenci koçluğu nedir,öğrenci koçu Muğla, öğrenci koçu olmak istiyorum ile ilgili yazıları buradan takip edebilirsiniz.

Eğitim Tarihleri

Eğitimin Açılacağı Tarihler

Değerli ziyaretçimiz, bu eğitim Muğla şehrinde düzenlenmektedir.
Ancak şu an aktif eğitim tarihi bulunmamaktadır.
Dilerseniz talep bilgi formunu doldurarak bu eğitim açılacağı zaman size de bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Talep Formu;
Aşağıdaki formu doldurarak eğitimi düzenleyen firmaya iletebilirsiniz.Firma telefon veya eposta ile size ulaşacaktır.
Hazır metinler bölümü ile mesajınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.Bu işlemden sonra mesajınızda eklemeler veya düzenlemeler yapabilirsiniz.

Eğitim Tarihleri Aktif eğitim tarihi bulunamadı
Hazır Metinler
Adınız Soyadınız Firma Adı (Varsa)
Eposta Adresiniz Telefon Numaranız
Mesajınız
karakter kaldı
  ( Nedir? )


Eğitimi Düzenleyen Firma;
Aşağıda eğitimi düzenleyen firmanın iletişim bilgileri bulunmaktadır.Firmaya ulaşarak eğitim ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğitim Hakkında

Eğitim No 11279
Kategoriler
Eğitim Tipi Eğitim
Katılım Tipi Genel katılıma açık 
Kurumsal/gruplara 

Eğitim Firması