Anasayfa » Eğitim İlanları » Muğla Koçluk Eğitimi

Muğla Koçluk Eğitimi

Eğitim Özeti

Eğitim Adı Muğla Koçluk Eğitimi
Eğitim Süresi Firmaya sorunuz
Ne Zaman Başlıyor? Talep durumunda açılacaktır, lütfen eğitim firmasına ulaşınız
Hangi Şehirde? Muğla
Eğitim Firması Muğla Kişisel Gelişim ve Koçluk Merkezi

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın & Eğitimi Veren Firmaya Ulaşın

Eğitim Detayı

Muğla Koçluk Eğitimi
Muğla koçluk eğitiminde, insanların içlerindeki gücü açığa çıkartmalarını ve yaşamlarının her alanında istediklerini keşfetmeleri ve içlerindeki kilitleri açmalarını, özel ve iş yaşamında huzurlu ve başarılı olmalarını sağlamak amacıyla iki kişi arasında yapılan ve koçun metodolojik bir şekilde yürüttüğü bir oturumlar dizisidir. Yoğun ve güçlü bir öğrenme sürecidir ve öğrenme unsurlarının bütünleştirilmesiyle birlikte, koçluk konusundaki ustalığınızı derinleştirir. Koçluk uygulamalarınızın denetimi ve geribildirimi öğrenme laboratuarlarına katılım danışanlara koçluk etme ve koçluk deneyiminden öğrendiklerinizi amaca yönelik bir şekilde yansıtma; onaylanmış bir koçtan koçluk desteği alma görevler ve ekstra okumalarla uğraşmadır. Ayrıca, model ve prensiplerin koçluk sürecini ve deneyimini tanımlamaktaki ortak rolüne ilişkin daha derin bir bilinç kazanarak ve anlayışınızı geliştireceksiniz. Muğla Koçluk Eğitiminin Hedefleri; Kişileri Geliştirme Güven Oluşturma Kişileri Etkileme Takım Çalışmasına Bağlılık Oluşturma Sorumluluk Alma Saygın C & C MUĞLA Adres: Orhaniye Mah. İsmet Çatak Cad. Özman İşhanı Kat:3 No:8 Vergi Dairesi Karşısı, Hastane Yolu Üzeri muğla Tel : 0(252) 213 00 98 E-Posta : mailto:bilgi@sayginnlp.com Saygın Coaching & Consulting ALSANCAK -GENEL MERKEZ İZMİR Kıbrıs Şehitleri CAD No: 30 EBRU APARTMANI Daire: 11 Alsancak - İzmir Tel: 0232 4225954 Cep:0 535 6673224 Koçluk muğla, koçluk eğitimi muğla , Muğla koçluk semineri, Muğla koçluk sertifikası, Muğla koçluk eğitimi nedir, koçluk eğitimi ücretleri Muğla, koçluk sertifika programı Muğla ile ilgili tüm bilgileri buradan takip edebilirisiniz.

Eğitim Tarihleri

Eğitimin Açılacağı Tarihler

Değerli ziyaretçimiz, bu eğitim Muğla şehrinde düzenlenmektedir.
Ancak şu an aktif eğitim tarihi bulunmamaktadır.
Dilerseniz talep bilgi formunu doldurarak bu eğitim açılacağı zaman size de bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Talep Formu;
Aşağıdaki formu doldurarak eğitimi düzenleyen firmaya iletebilirsiniz.Firma telefon veya eposta ile size ulaşacaktır.
Hazır metinler bölümü ile mesajınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.Bu işlemden sonra mesajınızda eklemeler veya düzenlemeler yapabilirsiniz.

Eğitim Tarihleri Aktif eğitim tarihi bulunamadı
Hazır Metinler
Adınız Soyadınız Firma Adı (Varsa)
Eposta Adresiniz Telefon Numaranız
Mesajınız
karakter kaldı
  ( Nedir? )


Eğitimi Düzenleyen Firma;
Aşağıda eğitimi düzenleyen firmanın iletişim bilgileri bulunmaktadır.Firmaya ulaşarak eğitim ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğitim Hakkında

Eğitim No 11223
Kategoriler
Eğitim Tipi Sertifika Programı
Katılım Tipi Genel katılıma açık 

Eğitim Firması