Anasayfa » Eğitim İlanları » Mrsa Eğitimi

Mrsa Eğitimi

Eğitim Özeti

Eğitim Adı Mrsa Eğitimi
Eğitim Süresi 1 gün(8 saat)
Ne Zaman Başlıyor? Talep durumunda açılacaktır, lütfen eğitim firmasına ulaşınız
Hangi Şehirde? Ankara
Eğitim Firması SASTEK

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın & Eğitimi Veren Firmaya Ulaşın

Eğitim Detayı

Mrsa Eğitimi
MRSA EĞİTİMİ EĞİTİMİN HEDEFİ Eğitime katılan kişilere, sağlık kuruluşlarında hastane enfeksiyonu etkenlerinden haberdar olmaları,hijyen ve sanitasyonun sağlanmasında, izleme ve kontrol yöntemleri, dezenfeksiyon ve sterilizasyon yöntemlerinin anlatılmasının yanında riskli ortam şartlarının kontrolünün devam ettirilmesi için gerekli altyapı ve çalışma ortamı iyileştirmeleri, hasta, hasta sahibi, sağlık personeli ve çalışanların uymaları gereken hijyen gibi konularda bilgi verilmesidir. EĞİTİMİN İÇERİĞİ 1. MRSA’nın bulaşma yolu, inkübasyon dönemi ve bulaşıcılık periyodu gibi genel özelliklerini 2. MRSA’nın yaygın kaynaklarının belirlenmesini, 3. MRSA enfeksiyonunun, kolonizasyondan ayırımında mikrobiyoloji sonuçlarının doğru olarak yorumlanmasını, 4. Enfeksiyon riski olan alanlar hakkında gerekli bilgi, 5. MRSA ile enfekte hastaların yatmakta olduğu odaların dezenfeksiyonunda en sık kullanılan dezenfektanlar hakkında gerekli bilgiyi edinecektir 6.MRSA enfeksiyonlarına karşı korunma ve kontrol önlemlerini, SÜRE 1 GÜN KATILIMCI PROFİLİ * Sağlık kurum ve kuruluşu yönetici ve çalışanları, * Sağlık veya sağlığa yönelik ürün üreten kurum ve kuruluş yönetici ve çalışanları, * Sağlık kurum ve kuruluşlarına destek hizmetleri veren kurum ve kuruluş yönetici ve çalışanları, * En az lise düzeyinde eğitim almış; sağlıkla ya da sağlık kuruluşunda çalışan, Hijyen ve Sanitasyon ile ilgili bilgi sahibi kişilerin kurumsal iyileştirmelerle ilgili ileri düzeyde eğitim almak isteyen kişiler.

Eğitim Tarihleri

Eğitimin Açılacağı Tarihler

Değerli ziyaretçimiz, bu eğitim Ankara şehrinde düzenlenmektedir.
Ancak şu an aktif eğitim tarihi bulunmamaktadır.
Dilerseniz talep bilgi formunu doldurarak bu eğitim açılacağı zaman size de bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Talep Formu;
Aşağıdaki formu doldurarak eğitimi düzenleyen firmaya iletebilirsiniz.Firma telefon veya eposta ile size ulaşacaktır.
Hazır metinler bölümü ile mesajınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.Bu işlemden sonra mesajınızda eklemeler veya düzenlemeler yapabilirsiniz.

Eğitim Tarihleri Aktif eğitim tarihi bulunamadı
Hazır Metinler
Adınız Soyadınız Firma Adı (Varsa)
Eposta Adresiniz Telefon Numaranız
Mesajınız
karakter kaldı
  ( Nedir? )


Eğitimi Düzenleyen Firma;
Aşağıda eğitimi düzenleyen firmanın iletişim bilgileri bulunmaktadır.Firmaya ulaşarak eğitim ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
SASTEK firma logosu
SASTEK
Uzayçağı Cad. 357.Sok. No:5 06370 Ostim Ankara

Eğitim Hakkında

Eğitim No 11345
Kategoriler
Eğitim Tipi Eğitim
Katılım Tipi Genel katılıma açık 
Kurumsal/gruplara 

Eğitim Firması

SASTEK A.Ş;SASTEK 2001 yılında Ankarada kurulmuştur.Muayene ve Belgelendirme faaliyet alanına yönelen Firmamız;Şirketin Ana Sözleşmede Ticaret Ünvanını 2005 yılı... devami »