Anasayfa » Eğitim İlanları » MODERN PAZARLAMA YÖNETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

MODERN PAZARLAMA YÖNETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

Eğitim Özeti

Eğitim Adı MODERN PAZARLAMA YÖNETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI
Eğitim Süresi Firmaya sorunuz
Ne Zaman Başlıyor? Talep durumunda açılacaktır, lütfen eğitim firmasına ulaşınız
Hangi Şehirde? İstanbul (Anadolu), İstanbul (Avrupa), Ankara, İzmir, Kocaeli (İzmit)
Eğitim Firması Indense Eğitim

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın & Eğitimi Veren Firmaya Ulaşın

Eğitim Detayı

MODERN PAZARLAMA YÖNETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

Kimler Katılmalı: Değişen dünyada ve buna paralel olarak gelişen yeni pazarlarda, pazarlamanın değişen dinamiklerini izlemek, anlayabilmek amacında olan ve modern pazarlama yönetiminin en güncel hali hakkında eğitim almak isteyen, özellikle satış, pazarlama, dış ticaret ile ilgili departmanlarda çalışan bütün personel ve yönetici adayları, ayrıca pazarlama konusunda bilgilerini güncellemek ve ilerletmek isteyen yönetici adayları, orta ve üst düzey yöneticiler ve firma sahipleri ve kariyerini pazarlama üzerine yapmak isteyen öğrenciler.
Amaç: Katılımcıların, değişen rekabet ortamında, modern pazarlama anlayış ve uygulama yaklaşımlarının geliştirilmesi, ileri pazarlama, pazarlama odaklılık, satış ve fanatik müşteri edinme konularında yeni uygulamaların paylaşılması ve bunun yani sıra katılımcılara, tüm profesyonel yaşamları sırasında kullanabilecekleri evrensel pazarlama şablonları üzerinde yaratıcı pazarlama taktikleri verilmesidir. Eğitimin sonunda, katılımcıların modern pazarlama ve yeni pazarlama konusunda edindikleri bilgiler ile, pazarlama yönetimi yapabilecek bilgi seviyesine ulaşmaları hedeflenmektedir.
İçerik:
BÖLÜM 1: MODERN PAZARLAMA YÖNETİMİ Değişen Rekabet Çevresinde Pazarlama Neydi? Ne Oldu? * Pazarlama Nedir? Ne Değildir? * Kırık Camlar Teorisi * Klasik Pazarlama Karması: * 4P * Pazarlamaya Yeni Eklenen P’ler Modern Pazarlama Karması - (4P’den 4C’ye): Modern Pazarlamada Teşhis Koyma ve İyileştirme Faaliyetleri * SWOT Analizi / Çekim Merkezi Analizi * Atölye Çalışması: Çekim Merkezi Analizi Müşteri Adaylarını Tespit Etme: * Hedef Pazarı Tanımlama Adayları Derlemek İçin İletişim Araçlarını Kullanma Adayların Niteliklerini Saptamak Müşteri Aşamaları ve Müşteri Sadakatini Ömür Boyuna Çevirmek: Fanatik Müşteri Yaratmak
BÖLÜM 2: PAZARLAMA’DA YENİ TRENDLER Pazarlamada Farklılaştırma: Farklılaştırma Stratejileri
Gerilla Pazarlama: Gerilla Stratejileri Virüslü Pazarlama (ağızdan Ağıza Pazarlama – WOMM): Virüslü Pazarlama Kuralları Modern Pazarlama Planı: Pazarlamada Mitler! Atölye Çalışması; Pazarlamada Yeni Trendler, Uygulamalar, Örnek Olaylar ve Sizin Şirketiniz: Pazarlamada yeni trendler ile ilgili örneklerin verilmesi, Dünya ve Türkiye’den uygulamaların üzerinde beyin fırtınası yapılması ve Katılımcıların şirketlerine uygun yeni pazarlama stratejilerinin, bu bilgiler ışığında geliştirilmesi.
Eğitmen Özgeçmişi: 1974 yılında doğdu, Özel Eyüboğlu Koleji’ni bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümünden mezun oldu. Daha sonra University of Pennsylvania, Wharton School'da MBA ve Heriots University'de İşletme Yönetimi / E-Ticaret dalında doktorasını bitirdi. Kariyerine ASTEM'de satış sorumlusu olarak başladı ve sırasıyla PTS'de önce Satış Müdürlüğü, daha sonra Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, Irak'ta Albir International'da Pazarlama Müdürlüğü, kendi firması olan Büşra’da Pazarlamadan Sorumlu Şirket Ortağı ve Tet Makina'da Genel Müdür olarak görev yaptı. 2005 yılında Pakistan Hükümeti, Türkiye Fahri Yatırım Konsolosu olarak atandı. Pazarlama konusunda, en yeni trendleri Türkiye’ye uyarlama konusunda çalışmalar yaptı, bu bağlamda Yeni Pazarlama (Pazarlama 2.0), Gerilla Pazarlama ve Virüslü Pazarlama konularında Türkiye’deki ilk kurumsal eğitimleri tasarladı ve sundu. Üniversite öğrencilerinin pratik ve yeni pazarlama bilgilerine ulaşmasını sağlamak için, üniversitelerde ücretsiz “Pazarlama Farkındalık Eğitimleri” hazırladı ve sundu. Özellikle Anadolu üniversitelerini hedef alan bu projesi hale devam etmektedir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar, İstanbul Aydın ve İstanbul Arel Üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır.
Süre: 4 Gün
Not 1: Eğitimci Bilgileri talep üzerine verilmektedir.
Not 2: Eğitim süreci hakkında daha detaylı bilgi arayınız.

Eğitim Tarihleri

Eğitimin Açılacağı Tarihler

Değerli ziyaretçimiz, bu eğitim İstanbul (Anadolu), İstanbul (Avrupa), Ankara, İzmir, Kocaeli (İzmit) şehrinde düzenlenmektedir.
Ancak şu an aktif eğitim tarihi bulunmamaktadır.
Dilerseniz talep bilgi formunu doldurarak bu eğitim açılacağı zaman size de bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Talep Formu;
Aşağıdaki formu doldurarak eğitimi düzenleyen firmaya iletebilirsiniz.Firma telefon veya eposta ile size ulaşacaktır.
Hazır metinler bölümü ile mesajınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.Bu işlemden sonra mesajınızda eklemeler veya düzenlemeler yapabilirsiniz.

Eğitim Tarihleri Aktif eğitim tarihi bulunamadı
Hazır Metinler
Adınız Soyadınız Firma Adı (Varsa)
Eposta Adresiniz Telefon Numaranız
Mesajınız
karakter kaldı
  ( Nedir? )


Eğitimi Düzenleyen Firma;
Aşağıda eğitimi düzenleyen firmanın iletişim bilgileri bulunmaktadır.Firmaya ulaşarak eğitim ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
Indense Eğitim firma logosu
Indense Eğitim
Eski Üsküdar Yolu Cad. Bikeç Apt. No: 4 D:5 -içerenköy Carrefour Karşısı- İçerenköy - Ataşehir İstanbul (Anadolu)

Eğitim Hakkında

Eğitim No 8136
Kategoriler
- Diğer
Eğitim Tipi Sertifika Programı
Katılım Tipi Genel katılıma açık 
Kurumsal/gruplara 

Eğitim Firması

Yapılanma ve Sistem kurma aşamasında, iş yapış şekillerinin değiştirilmesi çalışmaları sonucu ortaya çıkan yeni süreçler, yeni organizasyon yapısı, yeni teknolojik alty... devami »