Anasayfa » Eğitim İlanları » Mobil Test Eğitimi

Mobil Test Eğitimi

Eğitim Özeti

Eğitim Adı Mobil Test Eğitimi
Eğitim Süresi Firmaya sorunuz
Ne Zaman Başlıyor? 3.3.2016 - İstanbul (Avrupa), Diğer tarihler (1) +
Hangi Şehirde? İstanbul (Avrupa)
Eğitim Firması KEYTORC

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın & Eğitimi Veren Firmaya Ulaşın

Eğitim Detayı

Mobil Test Eğitimi
Mobil Test Dünyasını Planlama Mobil Devrim ve Trendler Mobil Cihazlar İşletim Sistemleri Native ve web tabanlı Uygulamalar Karşılaşılan Sorunlar Genel Sorunlar Test Spesifik Sorunlar Platformlar ve Uyumluluk Veri Girişi Özgün fonksiyonaliteler Donanım Kompleksliği Uygulama Kompleksliği Apple, Android, Microsoft ve diğerleri Güvenlik ve operatör sorunları Mobil Test Öncelikleri Fonksiyonalite(Functionality) Performans (Performance) Verimlilik (Efficiency) Uyumluluk (Compatibility) Kullanılabilirlik (Usability) Birlikte çalışabilirlik (Interoperability) Yüklenebilirlik (Installability) Uygunluk (Conformance) Güvenlik (Security) Regresyon Testi (Regression Testing) Kullanıcı Kabul testi (User acceptance) Mobil Test Yaklaşımları Gerçek Cihazlar (Real Device Testing) Emülatörler (Emulator Testing) Bulut Yaklaşımı (Cloud Testing) Mobil Test Toplulukları (Community Testing) Prosedürler ve Test Yaşam Döngüsü(Components, Procedures, Testing Lifecycle ) Mobil Test Strateji ve Politikalarının Oluşturulması (Building a Mobile Testing Strategy and Policy ) Mobil Test Otomasyonu Otomasyon kararı (To Automate or not! Decision making) Karşılaşılan sorunlar ve fırsatlar (Challenges and Opportunities) Doğru yaklaşımın seçilmesi (Choosing the Approach) Karlılığın ölçülmesi (Calculating ROI) Araçlar ve Teknoloji Ticari amaçlı ve ücretsiz araçları Doğru Araç Seçimi Pratik Test Otomasyonu Uygulaması Mobil Test Deneyimleri Facts and Highlights from Industries Farklı sektörlerden bilgiler

Eğitim Tarihleri

Eğitimin Açılacağı Tarihler

 Başlangıç  Bitiş  Şehir  Ücret  
 3.3.2016  4.3.2016  İstanbul (Avrupa)
 Detay
 25.11.2016  26.11.2016  İstanbul (Avrupa)
 Detay

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Talep Formu;
Aşağıdaki formu doldurarak eğitimi düzenleyen firmaya iletebilirsiniz.Firma telefon veya eposta ile size ulaşacaktır.
Hazır metinler bölümü ile mesajınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.Bu işlemden sonra mesajınızda eklemeler veya düzenlemeler yapabilirsiniz.

Eğitim Tarihleri
Hazır Metinler
Adınız Soyadınız Firma Adı (Varsa)
Eposta Adresiniz Telefon Numaranız
Mesajınız
karakter kaldı
  ( Nedir? )


Eğitimi Düzenleyen Firma;
Aşağıda eğitimi düzenleyen firmanın iletişim bilgileri bulunmaktadır.Firmaya ulaşarak eğitim ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
KEYTORC firma logosu
KEYTORC
Eski Büyükdere Caddesi Giz 2000 Plaza No: 7 Kat:11 Maslak İstanbul (Avrupa)

Eğitim Hakkında

Eğitim No 11286
Kategoriler
Eğitim Tipi Eğitim
Katılım Tipi Genel katılıma açık 
Kurumsal/gruplara 

Eğitim Firması

Tested By KeytorcKeytorc yüksek katma değerli yazılım testi hizmetleri sağlayan bağımsız bir servis şirketidir. Amacımız müşterilerimizin en az hata ve en yüksek performans ile ç... devami »