Anasayfa » Eğitim İlanları » Markana AŞK Kat! 1 - 2 Kasım 2010

Markana AŞK Kat! 1 - 2 Kasım 2010

Eğitim Özeti

Eğitim Adı Markana AŞK Kat! 1 - 2 Kasım 2010
Eğitim Süresi Firmaya sorunuz
Ne Zaman Başlıyor? Talep durumunda açılacaktır, lütfen eğitim firmasına ulaşınız
Hangi Şehirde? İstanbul (Anadolu)
Eğitim Firması Dinamo Eğitim & Danışmanlık

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın & Eğitimi Veren Firmaya Ulaşın

Eğitim Detayı

Markana AŞK Kat! 1 - 2 Kasım 2010
“markana AŞK kat!”, markalara yaşam katmanın, onları tüketicinin kalbinde ve beyninde önemli kılmanın yollarını anlatan 2 günlük bir programdır. Bu programla, pazarlama yönetiminde bilim ve sanatı birleştirerek, oyunun kuralını nasıl değiştirebileceğinizi göreceksiniz. Yerel ya da çok uluslu şirketlerde çalışan marka/ürün, reklam, PR ve pazarlama müdürlerini, reklam, dijital, medya ve PR ajansları müşteri temsilcilerini, metin ve reklam yazarlarını yakından ilgilendirecek bu buluşmayı kaçırmayın! BİRİNCİ GÜN: Markanın özkaynağı: Strateji nedir? Markanın rolü? Markanın özkaynağı ve yönetimi, Marka mimarisi Markanın iletişimi: Birleşik Pazarlama İletişimi olgusu Tüketici Davranışları İKİNCİ GÜN: Yaratıcı brif; reklam döngüsü ve değerlendirme Birleşik Pazarlama Brifi oluşturma Birleşik Pazarlama iletişiminin başarısını ölçme Grup Çalışmaları Eğitmen: DUYGU ALPTEKIN www.duygualptekin.com Pazarlama Danışmanı & Yönetici Koçu Amerikan Robert Lisesi ile Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde öğrenim görmüştür. Unilever Türkiye’de başladığı pazarlama kariyerine Coca-Cola’da devam etmiştir. Türkiye, Rusya, Hindistan, Kafkasya ve Orta Asya Cumhuriyetleri, Orta Avrupa ve Orta Doğu ile Güney Asya bölgelerinde çeşitli marka yönetimi ve pazarlama müdürlüğü pozisyonlarında çalışmıştır. Coca-Cola Avrasya Grubu'nda gazlı içecekler kategorisinde yaşanan büyümede etkin görev üstlenmiş ve Coca-Cola, Fanta, Schweppes, Sprite, Burn, BonAqua, Kinley, Cappy gibi markaların ana stratejilerinin oluşturulmasında önemli rol oynamıştır. Duygu Alptekin, Koç, Sabancı, Boğaziçi ve Bilgi Üniversiteleri’nde pazarlama seminerleri vermekte ve stratejik marka yönetimi alanında danışmanlık yapmaktadır. Yönetici koçluğu çalışmalarına da devam eden Duygu Alptekin, Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF üyesidir. Stratejik marka planlaması, marka mimarisi, pazarlama iletişimi, pazarlama yeteneği yönetimi ilgi ve uzmanlık alanlarıdır. Duygu Alptekin’in, liderlik ettiği kampanyalarla, Cannes Golden Lion Viral Pazarlama, Mediacat Outdoor, Effie ve Kristal Elma gibi yarışmalarda almış olduğu çok sayıda ödülü bulunmaktadır.

eieditorcheck

Eğitim Tarihleri

Eğitimin Açılacağı Tarihler

Değerli ziyaretçimiz, bu eğitim İstanbul (Anadolu) şehrinde düzenlenmektedir.
Ancak şu an aktif eğitim tarihi bulunmamaktadır.
Dilerseniz talep bilgi formunu doldurarak bu eğitim açılacağı zaman size de bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Talep Formu;
Aşağıdaki formu doldurarak eğitimi düzenleyen firmaya iletebilirsiniz.Firma telefon veya eposta ile size ulaşacaktır.
Hazır metinler bölümü ile mesajınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.Bu işlemden sonra mesajınızda eklemeler veya düzenlemeler yapabilirsiniz.

Eğitim Tarihleri Aktif eğitim tarihi bulunamadı
Hazır Metinler
Adınız Soyadınız Firma Adı (Varsa)
Eposta Adresiniz Telefon Numaranız
Mesajınız
karakter kaldı
  ( Nedir? )


Eğitimi Düzenleyen Firma;
Aşağıda eğitimi düzenleyen firmanın iletişim bilgileri bulunmaktadır.Firmaya ulaşarak eğitim ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
Dinamo Eğitim & Danışmanlık firma logosu
Dinamo Eğitim & Danışmanlık
Barbaros Mah. Dereboyu Cad. Fesleğen Sk. Uphill Court Sitesi AB1-B Blok K:9 D:50 Ataşehir İstanbul (Anadolu)

Eğitim Hakkında

Eğitim No 8302
Kategoriler
Eğitim Tipi Eğitim
Katılım Tipi Genel katılıma açık 
Kurumsal/gruplara 

Eğitim Firması

LEASING * FİNANS * SATIŞ & PAZARLAMA * KURUMSAL GELİŞİM EĞİTİMLERİ Deneyime dayalı bilgiye inanan, Öğretmeye değil öğrenmeye önem veren, Öğrenenlerin doğal me... devami »