Anasayfa » Eğitim İlanları » Konfeksiyon Üretimine Yönelik WORK SHOP (örnek olay)Çalışması

Konfeksiyon Üretimine Yönelik WORK SHOP (örnek olay)Çalışması

Eğitim Özeti

Eğitim Adı Konfeksiyon Üretimine Yönelik WORK SHOP (örnek olay)Çalışması
Eğitim Süresi Firmaya sorunuz
Eğitim Firması Türev Eğitim Danışmanlığı

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın & Eğitimi Veren Firmaya Ulaşın

Eğitim Detayı

Konfeksiyon Üretimine Yönelik WORK SHOP (örnek olay)Çalışması(Eğitim Kodu: TKE-05)

EĞİTİMİN AMACI:

Örnek olay (Case study) yöntemiyle konfeksiyon üretiminde güncel sorunları kapsayan ”3 olayın” grup çalışmalarıyla incelenerek analiz-sentez metoduyla uygulamalı olarak gerçekleştirilmesini amaçlamaktayız. Verimlilik, kapasite kullanımı, planlama ve kontrol, koordinasyon ve kooperasyon’u içeren işletmede karlılığa yönelik kavramlarla bağlantılarını irdeleyen bu çalışmayla pratik tecrübeleri geliştirici bir eğitimi amaçlamaktayız.EĞİTİMDE İŞLENECEK KONULAR:
1- Tüm olanaklara sahip, sipariş sorunu olmayan ama yarı kapasiteyle ve aylık en az 100 saat fazla mesai ile çalışan bir işletmeye yönetici olarak atanan siz olsaydınız elinizdeki verilerle işe nereden başlardınız ve en geç 3 ay içinde olumlu değişimler için neler yapmanız gerekli!
2- Siparişleri 2 ay gecikmeli yükleyebilen aylık 2 milyon $ siparişi olan firmaya genel koordinatör olarak göreve başladınız. Her şartınızı kabul eden yönetim kurulu sizden 3. ayda gecikmesiz ve mesaisiz çalışma düzenine geçmenizi istemektedir. Bu zor görevi nasıl başarmayı planlıyorsunuz?
3- Her şeyi çok düzgün giden ve belli müşterilerle bağlantılı çalışan makine ve teçhizat ve personel olarak modern olanakları olan aylık milyon $ cirolu bu firma hedeflediği karın ancak %10’nunu gerçekleştirebilmektedir. Hedeflenen sayısal değerlere ulaşabilmek için, işletme içinde hiçbir değişiklik yapmamak şartıyla yönetici olarak size görev verilseydi hareket planınız ne olurdu?EĞİTİMİN SÜRESİ :
Eğitim, 1 tam gün (7 saat) sürelidir.EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR:
Bu eğitime, konfeksiyon sektörünün her branşında orta ve üst düzey yönetici olarak görev yapan veya görev almayı hedefleyen, yüksek eğitimini tekstil ve/veya konfeksiyon alanında yapmış, ya da en az 5 senedir bu sektörde yönetici olarak yetki/sorumluluk yüklenmiş, bu gibi sorunlarla karşılaştığında hazırlıklı olmak isteyen ve gerçek olaylardan kendine ders çıkarmaya hazır meslektaşlarımız katılabilir.KATILIMCILAR NE KAZANIRLAR:
Grup çalışması halinde yapılacak bu eğitimlerde katılımcılar farklı yaşanmış olaylara çözüm önerileri üreterek bir yandan beyin jimnastiği yapacak, diğer taraftan farklı çözüm önerilerini irdeleyerek sorunlara nasıl değişik açılardan yaklaşıldığını görecek, ama gerçek çözümlere ise sade ve basit metodlarla ulaşma becerilerini geliştireceklerdir.

* Kuruma özel eğitimlerimiz talep edilen tüm illerde verilebilmektedir. 

Eğitim Tarihleri

Eğitimin Açılacağı Tarihler

Değerli ziyaretçimiz, bu eğitim İstanbul (Anadolu), İstanbul (Avrupa), Ankara, İzmir, Antalya şehrinde düzenlenmektedir.
Ancak şu an aktif eğitim tarihi bulunmamaktadır.
Dilerseniz talep bilgi formunu doldurarak bu eğitim açılacağı zaman size de bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Talep Formu;
Aşağıdaki formu doldurarak eğitimi düzenleyen firmaya iletebilirsiniz.Firma telefon veya eposta ile size ulaşacaktır.
Hazır metinler bölümü ile mesajınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.Bu işlemden sonra mesajınızda eklemeler veya düzenlemeler yapabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz, bu eğitim sadece kurumsal katılıma açıktır.
Bu nedenle lütfen bireysel katılım için talepte bulunmayınız.
Adınız Soyadınız Firma Adı (Varsa)
Eposta Adresiniz Telefon Numaranız
Mesajınız
karakter kaldı
  ( Nedir? )


Eğitimi Düzenleyen Firma;
Aşağıda eğitimi düzenleyen firmanın iletişim bilgileri bulunmaktadır.Firmaya ulaşarak eğitim ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
Türev Eğitim Danışmanlığı firma logosu
Türev Eğitim Danışmanlığı
Şair Eşref Bulvarı 1373 Sokak Suat Manisalı İş Merkezi No:8 K:6 D:602 Çankaya İzmir

Eğitim Hakkında

Eğitim No 10046
Kategoriler
Eğitim Tipi Atölye Çalışması (Workshop)
Katılım Tipi ✔Kurumsal/gruplara özeldir 

Eğitim Firması

TÜREV EĞİTİM DANIŞMANLIĞI KİMDİR?Türev Eğitim Danışmanlığı, 1997 yılında İzmir'de kurulup şu anda 19 ilde faaliyet gösteren Türev Danı... devami »