Anasayfa » Eğitim Firmaları » İ-akademi

İ-akademi

İ-akademi firma logosu
İzmir Akademi Özel Eğitim Danışmanlık
1450 Sok. No:12 Alsancak - İzmir İzmir
(232) 464 09 Telefonu Göster »
Http://www.iakademi.com

Tüm Eğitimleri Göster

İ-akademi Hakkında

İ-Akademi bilişim teknolojileri alanında Dünya’nın lider kuruluşlarıyla yaptığı stratejik ortaklıklar ile Eğitim, Proje ve Danışmanlık alanlarında hizmet veriyor. Parçası olduğumuz Tatış Eğitim Kurumları nın, kalite anlayışı ve 57 yıllık eğitim tecrübesini, bilişimdeki uzmanlığımızla birleştirip Türkiye çapında güncel ve kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Bu anlamda değişik sektörlerin ve bireylerin, bilişim ve profesyonel gelişim ile ilgili her çeşit eğitim, proje  ve danışmanlık ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İ-Akademi, rekabetin sürekli arttığı ortamda doğru donanımları elde etmeniz için hizmet veriyor.

Microsoft’un “Yetkili Eğitim Çözümleri İş Ortağı ( CPLS, Certified Partner Learning Solutions )” ve “ Certified partner “ ‘ı olan İ-Akademi  aynı zamanda Ege Bölgesi’ndeki tek Oracle’ın Yetkili Eğitim Merkezi ( OAEP, Approved Education Provider) olarak, alanlarında lider firmaların standartları doğrultusunda eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyor. Bunun yanısıra Prometric ve ETS ( Certified test Administration Site)  Test merkezi ünvanlarınıda taşımaktayız.

IT uzmanlarına yönelik Microsoft’un sertifikasyon   ( MCSE, MCAD, MCSD ...) programlarının yanısıra Oracle  uzmanlık sertifika ( OCA, OCP, OCM ) programlarını da sunmaktayız. Kurumlara ve bireylere yönelik çalışmalarımızda bilişim uzmanlarının bilgi ve becerilerinin göncellenmesi ve yeni teknolojiler için donanmaları konusunda  oldukça geniş bir eğitim yelpazesi sunuyoruz.
Kurumlara ve bireylere masa üstü programlarını ( MS Office, Dreamweaver, Flash...)  kullanma ve  öğrendiklerini  iş performansına dönüştürme tekniklerini anlatmanın yanı sıra bu kategorilerde uluslararası sertifikalar almalarını sağlamak için gereken kurs içerikleri ve sertifikasyon sınavlarını sunmaktayız.

Eğitim Firmasından Haberler

Henüz haber eklenmemiş