Anasayfa » Eğitim Firmaları » HACETTEPE EĞİTİM VAKFI

HACETTEPE EĞİTİM VAKFI

HACETTEPE EĞİTİM VAKFI firma logosu
HATEK Hacettepe Eğitim Hiz. San. Tic. A.Ş.
Ali Suavi Sokak No: 23/63-68 Maltepe Ankara Ankara
(312) 232 44 Telefonu Göster »
http://www.hacettepevakfi.org

Tüm Eğitimleri Göster

HACETTEPE EĞİTİM VAKFI Hakkında

Hacettepe Eğitim Vakfı Bireysel ve Kurumsal Eğitimleri ile Yaşamınıza + Değer Katar…

Hacettepe Eğitim Araştırma ve Hizmet Vakfı, üniversitelerde verilen her düzeydeki eğitim-öğretim, araştırma ve hizmetlerin çağdaş düzeye ulaşması için desteklenmesi, bu yolla eğitime ve  ülke kalkınmasına katkıda bulunulması amacıyla 1998 yılında kurulmuştur.

Hacettepe Eğitim Vakfı’nın çok çeşitli uzmanlık alanlarında gerçekleştirdiği eğitimlerinin tamamında, Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde görev yapmış / yapmakta olan  akademisyenler ve sektör profesyonelleri eğitmen olarak yer almaktadır. Eğitim kadrosunda, üniversitelerin ilgili fakültelerinin yönetim-organizasyon, finans-muhasebe, sayısal yöntemler, insan kaynakları, pazarlama, halkla ilişkiler anabilim dallarından katılan akademisyenler, sektör profesyonelleri, iletişim uzmanları, halk sağlığı uzmanları, sağlık ekonomistleri, sosyologlar, psikolojik danışmanlar temel yapıyı oluşturmaktadırlar. Eğitimciler, kendi eğitim modüllerinde yoğun olarak beceri karmalı örnek vaka uygulamalarından ve bilgisayar destekli çalışmalardan yararlanmaktadırlar.

Bunun yanında özel sektör firmalarının, kamu kurum ve kuruluşlarının; yönetim,  yeniden yapılandırma, insan kaynakları, iletişim ve eğitim ve yönetim alanlarında danışmanlık hizmetlerini de titizlikle yerine getirmektedir.

Faaliyete başladığı 1998 yılından bu yana eğitim sektörünün öncü ismi olma sorumluluğunu taşıyan Hacettepe Eğitim Vakfı, bugünde ilkeli duruşuyla paydaşlarına yarar sağlamaktadır.

Fotoğraf Galerisi

Eğitim Firmasından Haberler

Henüz haber eklenmemiş