Anasayfa » Eğitim Firmaları » Fatih Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Fatih Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Fatih Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi firma logosu
Fatih Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Esentepe Mh.Keskin Kalem Sk. No:13 M.köy/Şişli İstanbul (Avrupa)
(212) 272 30 Telefonu Göster »
http://fusem.fatih.edu.tr

Tüm Eğitimleri Göster

Fatih Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Hakkında

Değişim ve Eğitimde Sürekliliği Yakalama
Yeni milenyumun belki de değişmeyecek tek bildik cümlesi “değişim”. Ve değişimin itici gücü bilgi ve bilginin uygulanabilirliği. İş yerinde, okulda, çarşıda hatta evde insani niteliklerimizin geliştirilmesi adına kullandığımız o kadar çok değişim patentli kavram var ki (kariyer edinmek, kendini gerçekleştirmek, tanınmak, aydınlanmak, yeni bilgi teknolojilerine vakıf olmak, dünya vatandaşı olmak, çok kültürlü olabilmek, mesleğin gereklerini tam anlamıyla yerine getirmek vb.) bireyler artık bu farkları kendi yararına kullanmak için değişimin ana çıkış noktası olan bilginin kapısını sıkça aralıyorlar. Bu kapı ya bir kitaptan ya bir seminerden ya da komplike bir eğitim disiplininden geçmekte.

İşletmelerin insan kaynakları departmanlarının, personel alımında artık mezuniyet yanında alınan haricî eğitimleri sorgulaması da bu süreci iyiden iyiye hızlandırdı. Hatta işletme içinde personele yönelik olarak yapılan dönemsel performans değerlendirmeleri sonucunda bireylerin eğitim ihtiyaç analizleri çıkartılarak işletmeler yıllık eğitim programlarını bu değerlendirme sonuçlarına göre organize etmeye başladılar.
İster kabiliyet alanlarımızı genişleterek duygusal ve zihinsel tatmin sağlama adına ister yeni bir işletmeye girişte iyi bir tercih sebebi olma adına isterse de kariyer fırsatlarını kaçırmama adına eğitim almak istemiş olalım, sonuç tek bir soruda düğümleniyor: “Kurumların ve bireylerin eğitimsel ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikli bir eğitim kadrosuna sahip, sosyal sorumluluk çerçevesinde maliyeti eğitime gölge düşürmeyecek ve uğraş alanı sadece eğitim olan hangi kurumlar tercih edilmeli?”

Fatih Üniversitesi yıllardır doğrudan ve dolaylı olarak kendisine yöneltilen bu soruya cevap olma adına var olan nitelikli insan gücünü eğitim talebinde bulunan tüm birey ve kurumlara sunabilmek için 2004 yılı itibarıyla Mecidiyeköy’de SEM(Sürekli Eğitim Merkezi)’i hizmete açtı. “İnsan odaklı eğitim” yaklaşımı ile bireysel ve kurumsal sorunlara çözüm bulma adına farklı kategorideki programları dizayn ettik. Bugün itibarıyla eğitim ihtiyaçlarınıza bu programlar ile destek olmaya çalışan Sürekli Eğitim Merkezi, sizlerden gelen talepler doğrultusunda ilerleyen zamanlarda daha başka kanallarla da eğitim hizmeti sunmaya devam edecektir. Eğitim ağacımız buluşma noktamız olsun.

“ İki tür bilgi vardır: Ya bir şeyi bilirsiniz, ya da onun hakkındaki bilgiyi nerede bulacağınızı bilirsiniz. (Noah Webster)

Fatih Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Eğitimleri

 Egitim Adi   Süre  Şehir  Tarih
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)


Fotoğraf Galerisi

Eğitim Firmasından Haberler

Henüz haber eklenmemiş