Anasayfa » Egitimilanlari.com » Haberler

Egitimilanlari.com'dan Haberler

Bu bölümde Egitimilanlari.com'un seçtiği güncel etkinlik haberleri yer almaktadır.

SAHNE SENiN VARLIĞINLA FARK YARAT


İNSAN KAYNAKLARI ZİRVESİ 2015  İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı 11-12 Şubat 2015  SAHNE SENiN VARLIĞINLA FARK YARAT   İnsan Kaynakları Zirvesi’nde sizlerle birlikte 20 yılı geride bıraktık. Yola çıktığımız 1995 yılınd... devamı»

Şok indirimli eğitimler bölümü açıldı!


Şok İndirimli Eğitimler Nedir? Şok indirimli eğitimler eğitim firmasının düzenlediği eğitimlere yüksek indirimler ile katılım hakkını sağlar. Eğitimi firmadan satın almanız yerine buradan satın almanızın tek farkı %80'e varan oranda indirimli satın almanız ve koşulsuz/kesintisiz ... devamı»

İnsan Kaynakları Zirvesi 2014


Türkiye'nin danışmanlık şirketi MCT Danışmanlık tarafından bu yıl 19’uncusu düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi, sektör profesyonellerinin katılımıyla 12-13 Şubat tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşi... devamı»

2. Operasyonel Risk Konferansı


2. Operasyonel Risk Konferansı 2-3 Aralık 2013 tarihlerinde Sheraton Maslak, İstanbul'da gerçekleştirilecektir. Operasyonel Risk Enstitüsü tarafından ikincisi gerçekleştirilecek olan OpRisk Türkiye 2013 Konferansına birçok yerli ve yabancı konuşmacı katılacaktır. ... devamı»

TÜBİSAD "Yenilikçi Türkiye İçin Bilişim" Konferansı


Bilişimin, firmaların ve ülkenin inovasyon kapasitesini ve büyümeyi artırıcı rolünü vurgulamak, bilişim yoluyla daha yenilikçi bir ülke olma yolunda atılması gereken adımları kamu kesimi ve sektör paydaşları ile tartışmak amacıyla TÜSİAD ve TÜBİSAD işbirliğiyle 3 Aralık 2013 tarihinde İsta... devamı»

10. Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Kongresi ve 2. Avrasya Yoğun Bakım Toplantısı


Değerli Meslektaşlarımız,  Türk Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Derneği’nin 27 - 30 Kasım 2013 tarihleri arasında İstanbul’da düzenleyeceği 10. Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Kongresi ve 2. Avrasya Yoğun Bakım Toplantısı’na sizleri davet etmekten mutl... devamı»

Dijital İK


Dijital İK 28 Kasım'da!! Salt Galata'da.. Dijital dünya hayatımızı yeniden şekillendiriyor. “Dijital doğanlar” ve “Dijital göçmenler” arasındaki uçurum giderek büyüyor. Yaşanan bu değişim,  iş dünyasını da derinden etkiliyor. Dijital çağın bireylerini anlamak ve onlarla i... devamı»

Data Center Türkiye Konferansı


Basid Bilişim Altyapı Sistemcileri  Derneği  olarak, her yıl düzenlemeyi planladığımız ve bu yıl birincisini organize edeceğimiz Data Center Türkiye (DCT 2013) konferansımız bu yıl 27 Kasım 2013  tarihinde Haliç Kongre Merkezi  Pera Blokta gerçekleşecektir. ... devamı»

Brand Week Istanbul


Brand Week Istanbul Creativity. Inspiration. Change. 11-15 Kasım tarihleri arasında bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Brand Week Istanbul, Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini dünyanın en yaratıcı isimleri, fikirleri ve işleriyle buluşturmayı hedefleyen d... devamı»

1 2
»