Anasayfa » Eğitim Firmaları » DIALOGUE YABANCI DİL KURSLARI

DIALOGUE YABANCI DİL KURSLARI

DIALOGUE YABANCI DİL KURSLARI firma logosu
HANDE ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ
AKDENİZ CAD NO:69 FATİH İstanbul (Avrupa)
(212) 621 70 Telefonu Göster »
http://www.dialogue.com.tr

Tüm Eğitimleri Göster

DIALOGUE YABANCI DİL KURSLARI Hakkında

1999 yılında İstanbul-Fatih’te eğitime başlayıp çok kısa bir sürede Bakırköy Kadıköy ve Mecidiyeköy şubelerini de bünyesine katan DIALOGUE, emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.İdari kadrosu deneyimli öğretmenlerden oluşan ve kurulduğu günden bu yana bireysel ve kurumsal on binlerce öğrenciye yabancı dil eğitimi sunan DIALOGUE, “Eğitimde Toplam Kalite” anlayışıyla hizmetlerine devam etmektedir.

İlkelerimiz
DIALOGUE, yalnızca İngilizce ve Almanca eğitimi verir.
DIALOGUE’un idari kadrosu uzman ve tecrübeli eğitimcilerden oluşur.
DIALOGUE’ta görev alan Türk ve yabancı öğretmenler, zorlu bir elemeden başarıyla geçmişlerdir.
DIALOGUE “Eğitimde Toplam Kalite” anlayışıyla eğitim hizmeti vermektedir.
DIALOGUE’ta öğrenciler, öğretmenler ve diğer çalışanlar arasında sürekli bir diyalog mevcuttur.
DIALOGUE’ta eğitim sistemi, öğrenmeyi en verimli hale getirecek şekilde düzenlenmiştir.
DIALOGUE’ta öğrenciler ders dışında sunulan imkanlarla sürekli desteklenir.
DIALOGUE’ta öğrencilerin bir haftalık deneme süresi imkanı vardır.
DIALOGUE’ta öğrencilerin her seviye sonunda kayıt iptal ettirebilme imkanı vardır.
DIALOGUE her zaman iç ve dış denetimlere açık bir kurumdur.

Eğitim Sistemimiz
OKUMA - YAZMA - KONUŞMA - DİNLEME
Yabancı dil eğitiminde öğrencilere kazandırılması hedeflenen okuma-yazma-konuşma-dinleme becerileridir. DIALOGUE’ta dersler bu dört temel beceriyi paralel düzeyde geliştirecek şekilde düzenlenmiştir.

ÖĞRETMENLER
DIALOGUE’ta dersler Türk ve yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir. Türk öğretmen ağırlıklı başlayan dersler, ilerleyen seviyelerde tamamen yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir. Öğretmenlerimiz, DIALOGUE’un zorlu elemesinden başarıyla geçmişlerdir.

DERSLİKLER
Klima donanımlı dersliklerimiz eğitimi en verimli hale getirecek şekilde dizayn edilmiştir. Sesli ve görüntülü uygulamaları yapmak üzere her sınıfa bir adet bilgisayar konulmuştur. Sınıflar maksimum 14 öğrenciden oluşmaktadır.

KİTAPLAR
İngilizce ve Almanca dil eğitimlerimizde İngiltere ve Almanya’daki üniversite yayınevlerinin kitapları kullanılmaktadır. Bu kitaplar, yabancı dil öğretim metotları alanında güncellenmiş ve interaktif eğitim CD’leri ile desteklenmiş kaynaklardır. Ayrıca derslerin daha aktif yapılması için öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan kitaplarımız da (Dialogue Book & Dialogue Arbeitsbuch) güncellenmektedir. Sınıf öğretmenleri de kitapları desteklemek amacıyla ekstra sunular, workshop’lar hazırlayarak ders vermektedirler.

SINAVLAR ve KUR GEÇME
Her ünite sonunda yapılan quizler ve her kur sonunda yapılan yazılı ve sözlü final sınavlarıyla öğrencilerin başarısı ölçülmektedir. Başarısız olduğu görülen öğrencilere ücretsiz kur tekrarı imkanı sunulmaktadır.

İZLEME ve DEĞERLENDİRME
Öğrencilerimizin devam, motivasyon ve performansları sürekli olarak izlenir ve gerekli görülen tedbirler zaman kaybetmeden alınır.

Öğrencilerimize Sunduğumuz İmkanlar

BAŞARI GARANTİSİ
Derslere %90 oranında devam edip ödevlerini %90 oranında yaptığı halde başarısız olduğu görülen öğrencilerimize aynı kuru ücretsiz olarak ikinci defa okuyabilme imkanı sunulmaktadır.

BİR HAFTALIK DENEME SÜRESİ
Öğrencilerimiz derslere katılmaya başladıktan sonra bir hafta içerisinde kayıt iptali talebinde bulunabilmektedirler. Bu durumda yalnızca gördükleri dersin ücreti alınmakta, geri kalan fazla ödemeleri iade edilmekte ve kayıtları iptal edilmektedir.

SEVİYE SONU KAYIT İPTALİ HAKKI
Öğrencilerimiz birden fazla seviye için kayıtlı olup derslere devam etmekte iken kurstan ayrılmak ister ise, devam etmekte olduğu seviye bitmeden önce haber vermek şartı ile sonraki seviyelere ait kayıtlarını iptal ettirebilirler.

TELAFİ & TAKVİYE DERSLERİ
Ders kaçıran ya da anlamadığı konular olan öğrencilerimize ücretsiz telafi ve takviye dersi imkanı sunulmaktadır. Bu dersler telafi ve takviye öğretmenlerimiz tarafından, özel ders şeklinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

KONUŞMA KULÜPLERİ (Coversation Club)
Öğrencilerimiz, ders dışı ücretsiz bir aktivite olarak, yabancı öğretmenler tarafından yürütülen konuşma kulüplerine katılabilmekte ve ders ortamının dışında günlük sohbet etme imkanı bulmaktadırlar.

SİNEMA KULÜPLERİ (Cinema Club)
Belirli günlerde yapılan sinema saatlerinde öğrencilerimiz keyifli saatler geçirmektedir.

BUSINESS CLUB
En az Intermediate seviyedeki öğrencilerimizin ücretsiz katılabilecekleri bu kulüp, onların iş dünyasında pratik olarak kullanabilecekleri yabancı dil bilgileri vermektedir. Öğrencilerimizin eğitsel ve kültürel iletişimlerine yardımcı olacak olan bu eğitim, yabancı öğretmenlerimiz eşliğinde yapılmaktadır. Devam zorunluluğu olan bu kulübümüzün eğitimi sonunda katılım sertifikası verilmektedir.

DİĞER AKTİVİTELER (Special Clubs)
Grammar, Vocabulary, Game, Drama Club tarzında aktivitelerle öğrencilerimize ekstra pratik yapma imkanları sunulmaktadır. 

KİTAPLIK
Öğrencilerimiz kitaplığımızı kullanarak bol miktarda kitaba ulaşma imkanı bulmaktadırlar.

KÜTÜPHANE ve ÜCRETSİZ İNTERNET
Öğrencilerimiz kütüphanemizde rahat bir ders çalışma ortamı bulmakta ve burada sunulan ücretsiz internet imkanından faydalanabilmektedir.

DIALOGUE YABANCI DİL KURSLARI Eğitimleri

 Egitim Adi   Süre  Şehir  Tarih
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- 2 şehirde +
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- 2 şehirde +
- 2 şehirde +
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)
- İstanbul (Avrupa)


Fotoğraf Galerisi

Eğitim Firmasından Haberler

Henüz haber eklenmemiş