Anasayfa » Eğitim İlanları » ÇÖZÜM ODAKLI KOÇLUK EĞİTİMİ - MODUL 1 Koçluğun Ruhu

ÇÖZÜM ODAKLI KOÇLUK EĞİTİMİ - MODUL 1 Koçluğun Ruhu

Eğitim Özeti

Eğitim Adı ÇÖZÜM ODAKLI KOÇLUK EĞİTİMİ - MODUL 1 Koçluğun Ruhu
Eğitim Süresi Firmaya sorunuz
Ne Zaman Başlıyor? Talep durumunda açılacaktır, lütfen eğitim firmasına ulaşınız
Hangi Şehirde? Ankara
Eğitim Firması DENGE MERKEZİ

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın & Eğitimi Veren Firmaya Ulaşın

Eğitim Detayı

ÇÖZÜM ODAKLI KOÇLUK EĞİTİMİ - MODUL 1 Koçluğun Ruhu


KOÇLUK nedir?Koçluk, kişinin yaşama dair farkındalığını, mutlu ve başarılı yaşama becerisini arttırmaya, içsel kaynaklarına ulaşmaya, kaynakları istenildiği biçim ve süreklilikte kullanmasına destek sağlayan özel bir süreç programıdır. Koçluk, kişi ve kurumların çözüm odaklı yaklaşımlara yönelmesine destek veren bir disiplindir. 

KOÇLUK Eğitimi;Denge Merkezi, Erickson College işbirliği ile koçluk eğitimleri vermektedir. Koçluk eğitimleri, merkezi Kanada Vancovver’da bulunan Erickson College’in kurucusu Dr. Marilyn Atkinson ve Denge Merkezi kurucusu Dr.Zerrin Başer tarafından verilmektedir.Koçluk eğitimi toplam 4 modülden oluşmaktadır.4 modülü de tamamlayan katılımcılar Erickson College onaylı Koçluk Sertifikasına sahip olabilir. 

KİMLER Katılmalı?Koç Adayları: Koçluğu meslek edinmek isteyenler veya mevcut mesleklerine koçluğu eklemek isteyenler.Koçluk Becerisi Kazanmak İsteyenler :İş yaşamında veya özel yaşamında daha etkin ve başarılı olmayı amaçlayanlar:- Takımlarının verimliliğini ve etkinliğini artırmak isteyen yöneticiler ve iş liderleri,- Ailesiyle, iş arkadaşlarıyla ve müşterileriyle güçlü iletişimler geliştirmek isteyen profesyoneller,- Çocuklarını; mutlu, başarılı ve doyumlu bir geleceğe taşımak isteyen ve onların yaşam koçu olmayı hedefleyen ebeveynler ve öğretmenler,- Çok daha organize, çok daha doyumlu ve çok daha verimli bir hayat yaşamak isteyen herkes.Sertifikalı koçlar; donanımları ve ilgi alanları doğrultusunda, bireysel koçluğun çeşitli alanlarında (Yönetici Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Yaşam Koçluğu, Ebeveyn Koçluğu, Aile Koçluğu, Sağlık Koçluğu, Liderlik Koçluğu ya da istenilen alanlarda…..) veya kurumsal koçluk alanlarında uzmanlaşabilirler.İnteraktif ve detaylı bir eğitim, zengin egzersizler ve dönüşümsel beceri araçları sunan TASC programı; hem yeni koç adaylarına, hem de deneyimli koçlara güçlü ve etkili bir koçluk sistemi sunmaktadır.

MODUL – I“Koçluğun Ruhu”MODUL – II“Yaratıcı Çözüm Üretme”MODUL – III“Özdeğer Koçluğu”MODUL – IV“Spesifik ve Duyusal Başarılar”

Eğitim Tarihleri

Eğitimin Açılacağı Tarihler

Değerli ziyaretçimiz, bu eğitim Ankara şehrinde düzenlenmektedir.
Ancak şu an aktif eğitim tarihi bulunmamaktadır.
Dilerseniz talep bilgi formunu doldurarak bu eğitim açılacağı zaman size de bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Talep Formu;
Aşağıdaki formu doldurarak eğitimi düzenleyen firmaya iletebilirsiniz.Firma telefon veya eposta ile size ulaşacaktır.
Hazır metinler bölümü ile mesajınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.Bu işlemden sonra mesajınızda eklemeler veya düzenlemeler yapabilirsiniz.

Eğitim Tarihleri Aktif eğitim tarihi bulunamadı
Hazır Metinler
Adınız Soyadınız Firma Adı (Varsa)
Eposta Adresiniz Telefon Numaranız
Mesajınız
karakter kaldı
  ( Nedir? )


Eğitimi Düzenleyen Firma;
Aşağıda eğitimi düzenleyen firmanın iletişim bilgileri bulunmaktadır.Firmaya ulaşarak eğitim ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
DENGE MERKEZİ firma logosu

Eğitim Hakkında

Eğitim No 4298
Kategoriler
Eğitim Tipi Eğitim
Katılım Tipi Genel katılıma açık 
Kurumsal/gruplara 

Eğitim Firması

dengeMerkeziKurucu Koç/Eğitmen: Dr. Zerrin Başer<FONT face=Verdana, Arial, Helve... devami »