Anasayfa » Eğitim İlanları » ÇAĞRI MERKEZİNDE STRESLE BAŞA ÇIKMA

ÇAĞRI MERKEZİNDE STRESLE BAŞA ÇIKMA

Eğitim Özeti

Eğitim Adı ÇAĞRI MERKEZİNDE STRESLE BAŞA ÇIKMA
Eğitim Süresi Firmaya sorunuz
Ne Zaman Başlıyor? Talep durumunda açılacaktır, lütfen eğitim firmasına ulaşınız
Hangi Şehirde? İstanbul (Anadolu)
Eğitim Firması Telephone Doctor Türkiye

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın & Eğitimi Veren Firmaya Ulaşın

Eğitim Detayı

ÇAĞRI MERKEZİNDE STRESLE BAŞA ÇIKMA


· En son ne zaman uyanıp kendinizi dinlenmiş ve günlük işleriniz için heyecanlı hissettiniz?· En son ne zaman hiç endişe duymadan bütün bir gün geçirdiniz?· En son ne zaman sistem çöktüğünde heyecana kapılmadınız?· En son ne zaman “Queue” da bekleyen müşteri sayısının tavan yaptığını farkedip telaşa kapılmadınız?· En son ne zaman programınızın gerisinde kaldığınızı fark edip rahatsız olmadınız?· En son ne zaman ailenize veya yöneticinize kızmadan tam bir gün geçirdiniz?· En son ne zaman işten eve döndüğünüzde kendinizi tükenmiş hissetmediniz?

Böyle bir günü hatırladığınızda üzerinden uzun zaman geçtiğini fark ediyorsanız ya da böyle bir gün yaşadığınızı hiç hatırlamıyorsanız, yaşantınızdaki stresi kontrol altına almak için yardıma ihtiyacınız olabilir.Pek çok kişi, kendilerini tükenmiş hissettiklerinde yapacak çok fazla bir şey olmadığını, hatta hiç bir şeyin işe yaramayacağını düşünür. Aslında, yaşamdaki mücadele ve tehditlere karşı durmak bir beceridir. Karşınıza çıkan zorlukla mücadele etmekte güçlük çekiyorsanız bu seminer size stresle başedebilmek için gereken becerileri ve teknikleri anlatacaktır.  Hedef KitleYoğun tempolu ve yıpratıcı çalışma hayatında, stresin olumsuz etkilerini minimuma indirmeyi ve stres yönetimi konusunda becerilerini geliştirmeyi hedefleyen herkes.

Süre: 1 yada 2 gün

Katılımcı Sayısı : Maksimum 18 kişi  HedeflerSeminer sonunda katılımcılar;· ‘Tükenmişlik’ Testi Analizi sonuçları ile kendilerini değerlendirebilecekler,· Stresin etkileri konusunda farkındalık kazanacaklar,· Stresin;Fiziksel- Zihinsel-Duygusal ve Davranışsal sinyalleri ile konusunda bilgilenecekler,· Günlük hayatta kolaylıkla uygulanabilecek nefes ve kas gevşetme egzerzislerini öğrenebileceklerdir.  Eğitim YöntemiÖn analiz çalışması: Kuruma, seminere katılacak kişilerce doldurulmak üzere “tükenmişlik” anketi gönderilecektir. Bu çalışmadan elde edilecek veriler doğrultusunda kurumun strese bağlı tükenmişlik oranı öğrenilerek, seminerin kurgusunda ağırlık noktaları belirlenecektir.

Seminer mesajları egzersiz, oyunlar ve uygulamalarla desteklenip iş yaşamına taşınabilir becerilerin kazanılması yönünde biçimlendirilecektir. Her seans stresle baş etme yöntemleriyle desteklenecektir.

Eğitim Tarihleri

Eğitimin Açılacağı Tarihler

Değerli ziyaretçimiz, bu eğitim İstanbul (Anadolu) şehrinde düzenlenmektedir.
Ancak şu an aktif eğitim tarihi bulunmamaktadır.
Dilerseniz talep bilgi formunu doldurarak bu eğitim açılacağı zaman size de bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Talep Formu;
Aşağıdaki formu doldurarak eğitimi düzenleyen firmaya iletebilirsiniz.Firma telefon veya eposta ile size ulaşacaktır.
Hazır metinler bölümü ile mesajınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.Bu işlemden sonra mesajınızda eklemeler veya düzenlemeler yapabilirsiniz.

Eğitim Tarihleri Aktif eğitim tarihi bulunamadı
Hazır Metinler
Adınız Soyadınız Firma Adı (Varsa)
Eposta Adresiniz Telefon Numaranız
Mesajınız
karakter kaldı
  ( Nedir? )


Eğitimi Düzenleyen Firma;
Aşağıda eğitimi düzenleyen firmanın iletişim bilgileri bulunmaktadır.Firmaya ulaşarak eğitim ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
Telephone Doctor Türkiye firma logosu
Telephone Doctor Türkiye
Nuh Kuyusu Caddesi No:32 Daire 10 Kat 4 Bağlarbaşı Üsküdar İstanbul (Anadolu)

Eğitim Hakkında

Eğitim No 3648
Kategoriler
Eğitim Tipi Eğitim
Katılım Tipi Genel katılıma açık 
Kurumsal/gruplara 

Eğitim Firması

Telephone Doctor ©, Türkiye'nin en büyük kurumsal eğitim firması olan PDR Group'un çağrı merkezleri, tüketici danışma hatları başta olmak üzere, kuruluşların telefondaki h... devami »