Anasayfa » Eğitim İlanları » Büyük Müşteriye Satış Teknikleri Eğitimi

Büyük Müşteriye Satış Teknikleri Eğitimi

Eğitim Özeti

Eğitim Adı Büyük Müşteriye Satış Teknikleri Eğitimi
Eğitim Süresi 2 gün(12 saat)
Ne Zaman Başlıyor? Talep durumunda açılacaktır, lütfen eğitim firmasına ulaşınız
Hangi Şehirde? İstanbul (Anadolu)
Eğitim Firması Akademik Platform Eğitim Ve Danışmanlık

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın & Eğitimi Veren Firmaya Ulaşın

Eğitim Detayı

Büyük Müşteriye Satış Teknikleri Eğitimi
Kanal satışı yapan firmalar da, kilit müşteri olarak adlandırdığımız büyük müşteri iletişimi, önemini ve etkinliğini her geçen gün daha da arttırmaktadır. Yoğun rekabetçi ortam, ve fiyat rekabetleri müşterileri segmente etmeyi zorunlu hale getirmektedir.Büyük müşteri satışını hedefleyen ve büyük müşteri satışı yapan işletmeler için müşterilerin yönetilmesi, verimliliklerinin arttırılması, süreklilik ve karlılık gibi esaslar önemini gittikçe arttırmaktadır. Eğitim müşterilerin bu önem ve özelliklerine uygun farklı satış davranışının ve ilişki yönetiminin kurallarını, uygulamalarla kazandırmayı amaçlamaktadır. - Pazarlama ve Satış Davranışlarında Değişen Kavramlar - Pazarlama Karması, Ürün ve Marka Yönetimi - Kurumsal Satışlarla Diğer Satışlar Arasındaki Farklılıklar - Pazarlık, İkna ve Müzakere Becerilerinin Uygulamadaki Farklılıkları. - Müşteri Değeri Ölçümleri ve Büyük Müşteri Analizi - Müşteri Tatmini Sağlama - Müşteriyi Kazanma ve Müşteri Sadakati Yaratma - Müşterilerin Satın Alma Davranışları ve Karar Alma Süreci - Büyük Müşterilerde Profesyonel Satın Alıcıların Performans Kriterleri - Key account Satış Yöneticisinin Görevleri - Key account Satış Temsilcilerinin Görevleri ve Sahip Olması Gereken Nitelikler - Potansiyel Müşterilerin Belirlenmesi - Kilit Müşteri İletişiminde İş Planı Oluşturma - SWOT Analizi ile Farkındalık Geliştirme - Hedeflere Göre İş Planı - Müşteri Faaliyet Planı - İş Planlarının Rakamsal Analizi - İş Planlarını Müşterilerin Bakış Açılarına Dönüştürme - Müşterilere Sunulan Fırsatlar ve Finansal Öngörüler - İş Planını Müşteriye Kabul Ettirme - Büyük Müşteri İletişiminde Etkili Müzakere Teknikleri - Müzakerede 4 Önemli Nokta; - Hazırlık-Planlama-Analiz-Sunum - Değerler ve Faydalar Üzerinden Pazarlık - Zıtlaşma ve Çatışma Sebepleri - Müzakerelerde Strateji Geliştirme. - Analiz Etme, İtiraz ve Dirençlerin Çözümü ve Uzlaşmaya Giden Yollar - İşbirliği Sürecinin Yönetilmesi ve Kazan-Kazan Yaklaşımı

Eğitim Tarihleri

Eğitimin Açılacağı Tarihler

Değerli ziyaretçimiz, bu eğitim İstanbul (Anadolu) şehrinde düzenlenmektedir.
Ancak şu an aktif eğitim tarihi bulunmamaktadır.
Dilerseniz talep bilgi formunu doldurarak bu eğitim açılacağı zaman size de bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Talep Formu;
Aşağıdaki formu doldurarak eğitimi düzenleyen firmaya iletebilirsiniz.Firma telefon veya eposta ile size ulaşacaktır.
Hazır metinler bölümü ile mesajınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.Bu işlemden sonra mesajınızda eklemeler veya düzenlemeler yapabilirsiniz.

Eğitim Tarihleri Aktif eğitim tarihi bulunamadı
Hazır Metinler
Adınız Soyadınız Firma Adı (Varsa)
Eposta Adresiniz Telefon Numaranız
Mesajınız
karakter kaldı
  ( Nedir? )


Eğitimi Düzenleyen Firma;
Aşağıda eğitimi düzenleyen firmanın iletişim bilgileri bulunmaktadır.Firmaya ulaşarak eğitim ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
Akademik Platform Eğitim Ve Danışmanlık firma logosu
Akademik Platform Eğitim Ve Danışmanlık
Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. No.25/2 KADIKÖY İstanbul (Anadolu)

Eğitim Hakkında

Eğitim No 11366
Kategoriler
Eğitim Tipi Eğitim
Katılım Tipi Genel katılıma açık 
Kurumsal/gruplara 

Eğitim Firması

Hakkımızda :Akademik Platform 6 yıldır eğitim sektörü içinde yer alan, bilgi ve deneyimlerini daha çağdaş bir platformda sunmayı hedeflemiş, ... devami »