Anasayfa » Egitimilanlari.com » Haberler » 10. Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Kongresi ve 2. Avrasya Yoğun Bakım Toplantısı

10. Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Kongresi ve 2. Avrasya Yoğun Bakım Toplantısı

Değerli Meslektaşlarımız, 

Türk Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Derneği’nin 27 - 30 Kasım 2013 tarihleri arasında İstanbul’da düzenleyeceği 10. Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Kongresi ve 2. Avrasya Yoğun Bakım Toplantısı’na sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.  

Kongremiz yoğun bakım ile ilgili gelişmelerin paylaşıldığı, bilgilerimizin tazelendiği, sorunlarımızın tartışıldığı ve çözümlerinin üretildiği, alanımızda daha ileri gitmemize katkı sağlayacak bilimsel bir ortam olacaktır.  

Bu yıl da kurslarımızda güncel konuları teorik ve pratik yanlarıyla birbirlerini tamamlayacak şekilde işleyeceğiz. Kongre programı panel, konferans ve tartışmalı oturumlardan oluşacak olup yurt içi ve yurt dışından çok sayıda bilim insanın katılımıyla gerçekleştirilecektir. Farklı salonlarda paralel oturumlar şeklinde gerçekleşecek olan kongremizde bu şekilde birçok konuyu tartışma fırsatı bulacağız. Kongremizde sunulacak sözlü ve poster bildiriler derneğimizin yayın organı olan Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Dergisi’nde yayınlanacaktır. Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da en iyi 3 çalışmaya destek ödülleri verilecektir.  

Geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediğimiz Avrasya toplantısı nedeni ile yurtdışından da katılımcılarımızla kaynaşma olanağı bulacağız.  

Sosyal programımız da aramızdaki bağları güçlendirecek, stresten uzak bir ortam sağlayacaktır.  

Kongrede görüşmek üzere sağlıklı günler dileriz.  

Prof. Dr. Sait Karakurt 
Kongre Başkanı 

Prof. Dr. Arzu Topeli İskit 
Avrasya Toplantısı Başkanı 

Prof. Dr. Kaya Yorgancı